Tescoma Delícia ogrzewacz do szybkiego wyrośnięciaciasta drożdżowego Tescoma Delícia ogrzewacz do szybkiego wyrośnięciaciasta drożdżowego
Proces wyrastania ciasta drożdżowego wymaga zazwyczaj dłuższego czasu. Tescoma jednak wynalazła wspaniałego pomocnika, który pomoże skrócić ten czas. Między swoimi nowymi produktami przedstawia ogrzewacz żelowy Delícia.Dlaczego ogrzewacz do szybkiego wyrastania ciasta jest tak wyjątkowy?Ogrzewacz żelowy to mały i praktyczny pomocnik, który oszczędza Twój czas! Wystarczy go ogrzać w kuchence mikrofalowej, włożyć do przygotowanego plastikowego pojemnika i umieścić na dnie miski przeznaczonej do wyrastania ciasta. Ciasto należy położyć na ogrzewacz, przykryć ścierką i czekać, aż ciepło wykona swoją pracę i zapewni szybkie i równomierne wyrośnięcie ciasta.
3,0 2
37

Tescoma Delícia ogrzewacz do szybkiego wyrośnięciaciasta drożdżowego

Tescoma Delícia ogrzewacz do szybkiego wyrośnięciaciasta drożdżowego

Dostępność: Wyprzedano

OpisProces wyrastania ciasta drożdżowego wymaga zazwyczaj dłuższego czasu. Tescoma jednak wynalazła wspaniałego pomocnika, który pomoże skrócić ten czas. Między swoimi nowymi produktami przedstawia ogrzewacz żelowy Delícia.
 
Dlaczego ogrzewacz do szybkiego wyrastania ciasta jest tak wyjątkowy?
 
Ogrzewacz żelowy to mały i praktyczny pomocnik, który oszczędza Twój czas! Wystarczy go ogrzać w kuchence mikrofalowej, włożyć do przygotowanego plastikowego pojemnika i umieścić na dnie miski przeznaczonej do wyrastania ciasta. Ciasto należy położyć na ogrzewacz, przykryć ścierką i czekać, aż ciepło wykona swoją pracę i zapewni szybkie i równomierne wyrośnięcie ciasta.

Specyfikacje

Materiał: tworzywo sztuczne
Średnica: 18 cm
Wysokość: 1,5 cm

Numer katalogowy:

 106251
Udostępnij
tescoma

Ocena

3,0 (2 ocena)
50 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć