Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Tescoma Delícia miska na ciasto drożdżowe z ogrzewaczem Tescoma Delícia miska na ciasto drożdżowe z ogrzewaczem
Ciasto drożdżowe potrzebuje odpowiednich warunków do optymalnego wyrośnięcia. Do tej pory wymagało to dużo czasu, ale teraz przedstawiamy nowego pomocnika, który sprawi, że wszystko się zmieni. Wspaniała, praktyczna miska ze szczelnym wiekiem umożliwiającym łatwe przygotowanie ciasta drożdżowego oraz ogrzewaczem, który podzieli się swoim ciepłem z ciastem i w ten sposób skróci długi czas rośnięcia. Teraz będziesz mógł się delektować ciastem znacznie szybciej!Dlaczego miska jest tak wyjątkowa?Za pomocą misy DELÍCIA przygotujesz gładkie ciasto, które wyrośnie nawet dwa razy szybciej. To proste. Do misy włożysz potrzebne składniki, wymieszasz je krótko łyżką, misę zamkniesz za pomocą  wieka i trzęsiesz nią ok. minuty. Następnie misę można spokojnie odstawić, nie trzeba pilnować czasu. Wieko wyraźnie się zaokrągli, kiedy ciasto będzie w pełni wyrośnięte.Cały proces przebiegnie jeszcze szybciej, kiedy pod ciasto, na dno misy zostanie umieszczony ogrzewacz żelowy wcześniej ogrzany w kuchence mikrofalowej. Ogrzewacz jest dołączony do opakowania.Utrzymanie: Misę oraz stojak można myć w zmywarce. Wieka oraz ogrzewacza żelowego nie należy myć w zmywarce.
4,5 101
119

Tescoma Delícia miska na ciasto drożdżowe z ogrzewaczem

Zniżka -20%
Tescoma Delícia miska na ciasto drożdżowe z ogrzewaczem Tescoma Delícia miska na ciasto drożdżowe z ogrzewaczem Tescoma Delícia miska na ciasto drożdżowe z ogrzewaczem Tescoma Delícia miska na ciasto drożdżowe z ogrzewaczem Tescoma Delícia miska na ciasto drożdżowe z ogrzewaczem Tescoma Delícia miska na ciasto drożdżowe z ogrzewaczem Tescoma Delícia miska na ciasto drożdżowe z ogrzewaczem

Tescoma Delícia miska na ciasto drożdżowe z ogrzewaczem

101 ocena
Pierwotnie: 149,00 zł | Zniżka: 30,00 zł 119,00 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 119,00 zł
Dostępność: W magazynie 1 szt.
Klient otrzyma: piątek 29. 09. 2023
Uzyskasz 30 Przyjemniaczków

OpisCiasto drożdżowe potrzebuje odpowiednich warunków do optymalnego wyrośnięcia. Do tej pory wymagało to dużo czasu, ale teraz przedstawiamy nowego pomocnika, który sprawi, że wszystko się zmieni. Wspaniała, praktyczna miska ze szczelnym wiekiem umożliwiającym łatwe przygotowanie ciasta drożdżowego oraz ogrzewaczem, który podzieli się swoim ciepłem z ciastem i w ten sposób skróci długi czas rośnięcia. Teraz będziesz mógł się delektować ciastem znacznie szybciej!
 
Dlaczego miska jest tak wyjątkowa?
Za pomocą misy DELÍCIA przygotujesz gładkie ciasto, które wyrośnie nawet dwa razy szybciej. To proste. Do misy włożysz potrzebne składniki, wymieszasz je krótko łyżką, misę zamkniesz za pomocą  wieka i trzęsiesz nią ok. minuty. Następnie misę można spokojnie odstawić, nie trzeba pilnować czasu. Wieko wyraźnie się zaokrągli, kiedy ciasto będzie w pełni wyrośnięte.
 
Cały proces przebiegnie jeszcze szybciej, kiedy pod ciasto, na dno misy zostanie umieszczony ogrzewacz żelowy wcześniej ogrzany w kuchence mikrofalowej. Ogrzewacz jest dołączony do opakowania.
 
Utrzymanie: Misę oraz stojak można myć w zmywarce. Wieka oraz ogrzewacza żelowego nie należy myć w zmywarce.

Specyfikacje

Kuchenka mikrofalowa: nie
Materiał: tworzywo sztuczne
Objętość: 4 l
Średnica: 26 cm
Wysokość: 14,5 cm
Zmywarka: tak

Numer katalogowy:

 106249
Udostępnij
tescoma

Ocena

4,5 (101 ocena)
99 % klientów poleca
6 opinii

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć