Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

O firmie

Nasza spółka działa na rynku już od 2004 roku, dlatego mamy naprawdę bogate doświadczenie w tym, co robimy. Jesteśmy specjalistami dla Państwa domu, mieszkania i ogrodu, którzy przynoszą dla każdego oryginalne i praktyczne produkty. Wybierać można ze stylowych tekstyliów domowych, oryginalnych dekoracji i dodatków do domu, nowoczesnego wyposażenia kuchni i jadalni oraz niezbędnych pomocników i sprzętu do ogrodu czy warsztatu.

O firmie

Historia

2020

W ciągu jednego roku jesteśmy w stanie obsłużyć 1 000 000 zadowolonych klientów z pięciu krajów europejskich.

2019

Na Słowacji zdobywamy pierwsze miejsce w konkursie Heureka ShopRoku w kategoriach Akcesoria domowe oraz Mieszkanie i design. W Polsce zajmujemy drugie miejsce w lokalnym odpowiedniku tego konkursu.

2018

Mając na uwadze duże zapotrzebowanie klientów, które odpowiada naszej bogatej ofercie produktowej, poszerzamy powierzchnię magazynową.

2017

Wchodzimy na rynek rumuński i znacznie poszerzamy nasz asortyment pod marką 4home. Oprócz nowości z kategorii tekstyliów domowych, oferujemy naszym klientom od teraz również komplety garnków ze stali nierdzewnej czy niezwykle popularne szklanki termiczne Hot&Cool.

2016

Wchodzimy na rynek węgierski. Zdobywamy nagrodę Czeski Koszyk Roku za najbardziej przyjazny dla klienta proces zakupów wśród czeskich sklepów internetowych. W Czechach i Polsce zajmujemy trzecie miejsce w konkursach Shoproku w kategorii Dom i ogród.

2015

Stale unowocześniamy nasz sklep internetowy, wdrażając pierwszą w pełni responsywną wersję zoptymalizowaną dla wszystkich nowoczesnych urządzeń, takich jak tablety i telefony komórkowe. Wchodzimy na kolejny rynek zagraniczny – do Polski.

2014

Zdobywamy pierwsze miejsce w konkursie Heureka Shoproku w kategorii Akcesoria domowe i design na Słowacji i jesteśmy finalistą w tej samej kategorii w Czechach. Poszerzamy naszą ofertę o tysiące dalszych produktów, w tym o prestiżowe marki. Nasz sklep internetowy zawiera obecnie prawie 10 000 różnych produktów.

2012

Przeprowadziliśmy się do nowych biur, a przede wszystkim do nowego, nowocześniejszego magazynu o powierzchni 4875 m2, dzięki czemu możemy dalej doskonalić nasze usługi.

2007

Rozszerzyliśmy działalność na naszych sąsiadów na Słowacji.

2004

Zakładamy naszą spółkę 4home, a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć