Menu

Odstąpienie od umowy sprzedaży

W przypadku niezadowolenia ze zakupionego towaru, istnieje możliwość zwrócenia go bez podawania jakichkolwiek przyczyn. Według życzenia wymienimy Państwu towar lub zwrócimy pieniądze.

Sposób postępowania

 • Odstąpienia od umowy sprzedaży dokonuje osoba zamawiająca towar w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania towaru. Prosimy o podanie numeru telefonu lub adresu e-mail w celu szybkiego kontaktu w przypadku ewentualnych niejasności.
 • Chcąc odstąpić od umowy, można skorzystać z przygotowanego formularza, który znajduje się w zakładce "Moje zamówienia", "Zrealizowane zamówienia" po zalogowaniu się do swojego konta. Korzystając z tej opcji, wyślemy Państwu potwierdzenie przyjęcia oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
 • Towar należy wysłać najpóźniej 14 dni kalendarzowych od chwili odstąpienia od umowy na adres 4home, a.s., UP14 Jelenia Góra, Sygietyńskiego 8, 58-508 Jelenia Góra.
 • Towar należy wysłać z obustronnie wypełnionym formularzem reklamacyjnym, który stanowi dolną część dowodu sprzedaży lub z listem przewodnim, bądź wydrukowanym formularzem Odstąpienie od umowy sprzedaży. Prosimy wybrać żądany sposób realizacji odstąpienia od umowy (wymiana towaru, zwrot pieniędzy).
 • Towar należy zwrócić w stanie niezniszczonym i niewykazującym śladów użycia, w oryginalnym niezniszczonym opakowaniu. W przeciwnym razie sprzedawca ma prawo do obniżenia wartości zwróconego towaru w ramach kompensacji za zużycie (np. uszkodzone opakowanie, brakujące akcesoria, zadrapania, brudny towar, naklejony adres bezpośrednio na opakowaniu itp.).
 • Paczkę należy wysłać przesyłką poleconą, a dowód nadania zachować jako potwierdzenie o wysłaniu. Prosimy nie wysyłać przesyłek za pobraniem. Nie mamy możliwości odbioru wysłanych w ten sposób paczek.
 • Adres zwrotny do wysyłki towaru:
  4home, a.s.
  UP14 Jelenia Góra
  Sygietyńskiego 8
  58-508 Jelenia Góra
 • Przesyłki prosimy przesyłać wyłącznie za pomocą Poczty Polskiej. Inny sposób doręczenia przesyłek na adres nie jest możliwy. Dziękujemy za zrozumienie.
 • Kontakty:
  Centrum obsługi klienta: +48 717 121 384
  Pytania: info@4home.pl

Realizacja odstąpienia od umowy sprzedaży

 • Realizacja przebiega w możliwie najkrótszym czasie, w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu odstąpienia od umowy. Prosimy jednak pamiętać, że nie jesteśmy zobowiązani do zwrotu pieniędzy zanim nie zostanie nam dostarczony nasz towar lub przekazane potwierdzenie o jego wysłaniu.
 • W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży w formie wniosku o wymianę towaru, koszty za przesłanie nowej przesyłki do Państwa ponosimy my.
 • W przypadku, że będą Państwo żądali zwrotu pieniędzy, zwrotu dokonamy za pomocą przelewu bankowego lub na żądanie przekazem pocztowym. 4home zwraca w takim przypadku również koszty dostawy pierwotnej przesyłki z 4home do Klienta. Koszty przesyłki towaru od Klienta do 4home ponosi Klient.
action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć