Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Program lojalnościowyProgram lojalnościowy

Chcesz otrzymać nagrodę za każde zakupy, zbierać Przyjemniaczki za opinie do każdych zakupionych produktów, uczestniczyć w promocjach, ciekawych konkursach, a przede wszystkim mieć możliwość dokonywania zakupów do swojego domu i ogrodu z rabatem?

Co chcesz i za ile
chcesz. Szanujemy
Cię i nagrodzimy za
każde zakupy
!

Wiemy, co lubisz, więc
za ulubione produkty
uzyskasz najwięcej
Przyjemniaczków:)

Wymień
Przyjemniaczki
za pieniądze lub
prezenty
.

Na swoim koncie
zobaczysz ile już
zdążyłeś
zaoszczędzić
.

Chcę się zarejestrować

Jak można się zarejestrować?

Uczestnikiem programu lojalnościowego Przyjemniaczki staje się każdy klient. Nie ma skomplikowanego wypełniania i potwierdzania, wystarczy, że się u nas zarejestrujesz lub zrobisz zakupy i możesz rozpocząć korzystać ze swoich wygód!

Chcę się zarejestrować

W jaki sposób uzyskam Przyjemniaczki?

Przyjemniaczki uzyskasz po prostu za każde zakupy. Przy każdym z produktów zobaczysz, ile otrzymasz Przyjemniaczków, kupując go. Przyjemniaczki możesz również zdobyć za opinię już kupionych produktów lub w ramach konkursów i promocji, które są regularnie organizowane.

  • Zbieraj Przyjemniaczki za opinię do zakupionych produktów.
  • Zbieraj Przyjemniaczki za opinię do zakupionych produktów.
  • Przyjemniaczki wykorzystasz przy kolejnych zakupach, dzięki czemu zaoszczędzisz lub otrzymasz prezent.

W jaki sposób mogę wykorzystać Przyjemniaczki?

Czerpanie Przyjemniaczków jest proste i przebiega zawsze w 1 kroku koszyka. Sam możesz wybrać, jaką obniżkę dostaniesz i ile Przyjemniaczków wyczerpiesz. Często zamiast kwoty pieniężnej będzie również możliwy do uzyskania wartościowy prezent, którego wartość będzie wyższa od rabatu pieniężnego.

Czy o wszystkim będę miał przejrzysty przegląd?

Rejestrując się do programu, każdy klient otrzyma swoje własne konto, na którym zobaczy, ile posiada Przyjemniaczków, ile już ich wyczerpał oraz ile pieniędzy zaoszczędził. Do dyspozycji jest pełny przegląd transakcji. Wszystko jest proste i przejrzyste.

Naszym klientom rozdaliśmy już 3 506 131 zł!
Informacje podstawowe | Regulamin

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć