Dlaczego warto kupować u nas

Na rynku już od 2004 roku

  • 4home to firma z wieloletnią tradycją na rynku, posiadamy bogate doświadczenie w tym, co robimy. Zakupy możesz u nas robić z zaufaniem i spokojem – dzięki zadowoleniu naszych klientów otrzymaliśmy prestiżowe nagrody.

Kupowanie bez ryzyka

  • Jeżeli z jakichkolwiek powodów nie będziesz zadowolony z naszych produktów, to do 14 dni można je bez podania powodu zwrócić, a my zwrócimy Ci pieniądze albo wymienimy produkt.

Szeroki asortyment

  • W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór wszystkich produktów sprawdzonych przez klientów. W naszej ofercie mamy wszystko dla Twojego domu łącznie z produktami popularnych marek o sprawdzonej jakości.

Obsługa klienta na wysokim poziomie

  • Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego będziemy się bardzo starać, żebyś był zadowolony. Jesteśmy zawsze do dyspozycji, by odpowiedzieć na wszystkie pytania, a reklamacje rozpatrujemy bardzo szybko.

Dostępność produktów

  • Dzięki własnemu magazynowi większość oferowanych produktów jest zaraz dostępna. Możemy więc wszystkie zamówienia zrealizować w jak najkrótszym możliwym czasie, żebyś był maksymalnie zadowolony.

Regularne oferty promocyjne

  • Regularnie przygotowyjemy ciekawe oferty promocyjne, żebyś mógł zawsze u nas kupować za niskie ceny. Nie przegap ciekawych promocji na 4home.
action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć