Menu
Pończochy uciskowe, łydkowe L, czarne Pończochy uciskowe, łydkowe L, czarne
  Pończochy uciskowe są niezastąpione w ramach zapobiegania i terapii żylaków. Obniżają uczucie zmęczenia, ciężaru i napięcia w nogach. Zalecamy wszystkim tym, którzy mają problem z ograniczeniem lub blokadami układu limfatycznego w kończynach dolnych.Są odpowiednie dla pacjentów po operacjach, sklerotyzacji, zakrzepicy, w mniej poważnych przypadkach zapalenia żył. Z pewnością zostaną docenione również w przypadku obrzęków kończyn dolnych z różnych powodów diagnostycznych. /osoby chorujące na serce, cukrzycę, nerki/. Zalecane sądla osób wykonujących różne zawody, jednak przede wszystkim dla tych, którzy obciążają kończyny dolne, dla osób z pracą siedzącą, dla osób pracujących w ogrodzie.. Parametry produktu:Skład: poliamid 75%, poliuretan 23%, bawełna 2% Kolor: czarny II klasa uciskowa Pończochy w drugiej klasie uciskowej (II klasa uciskowa odpowiada ciśnieniu 23-32 mm/Hg) mają działanie terapeutyczne przeznaczone do leczenia przewlekłej niewydolności żylnej dla pacjentów z niepowikłanymi żylakami i obrzękiem są odpowiednie dla pacjentów po operacji, po sklerotyzacji w przypadkach mniej poważnego zapalenia żył znajdą zastosowanie nawet po zakrzepicy
4,5 1
66

Pończochy uciskowe, łydkowe L, czarne

Pończochy uciskowe, łydkowe L, czarne

Dostępność: Wyprzedano

Opis

Pończochy uciskowe są niezastąpione w ramach zapobiegania i terapii żylaków. Obniżają uczucie zmęczenia, ciężaru i napięcia w nogach. Zalecamy wszystkim tym, którzy mają problem z ograniczeniem lub blokadami układu limfatycznego w kończynach dolnych.Są odpowiednie dla pacjentów po operacjach, sklerotyzacji, zakrzepicy, w mniej poważnych przypadkach zapalenia żył. 
Z pewnością zostaną docenione również w przypadku obrzęków kończyn dolnych z różnych powodów diagnostycznych. /osoby chorujące na serce, cukrzycę, nerki/. Zalecane sądla osób wykonujących różne zawody, jednak przede wszystkim dla tych, którzy obciążają kończyny dolne, dla osób z pracą siedzącą, dla osób pracujących w ogrodzie..
Parametry produktu:
Skład: poliamid 75%, poliuretan 23%, bawełna 2%
Kolor: czarny
II klasa uciskowa
Pończochy w drugiej klasie uciskowej (II klasa uciskowa odpowiada ciśnieniu 23-32 mm/Hg) mają działanie terapeutyczne
  • przeznaczone do leczenia przewlekłej niewydolności żylnej
  • dla pacjentów z niepowikłanymi żylakami i obrzękiem
  • są odpowiednie dla pacjentów po operacji, po sklerotyzacji
  • w przypadkach mniej poważnego zapalenia żył
  • znajdą zastosowanie nawet po zakrzepicy

Kolor: czarny
 353361
Udostępnij

Ocena

4,5 (1 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć