Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Ergonomiczna podpórka pod plecy Ergonomiczna podpórka pod plecy
W dzisiejszych czasach, kiedy często siedzimy ponad 10 godzin dziennie na krześle, może dochodzić stopniowo do zwyrodnienia kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Podpórka pod plecy potrafi zapobiec powstawaniu tego rodzaju zmian, ewentualnie zatrzymać przebieg procesu. Delikatna siatka pozwala na swobodną cyrkulację powietrza za plecami, zabrania poceniu się i dodatkowo przyczynia się do poprawienia komfortu pracy.Podpórkę polecamy dla wszystkich, którzy w domu, aucie czy pracy spędzają znaczną część dnia na krześle, tzn. prowadzą siedzący tryb życia. Ergonomiczna podpórka pod plecy redukuje napięcie mięśni dzięki podtrzymaniu i zmniejszeniu obciążenia pleców w odcinku lędźwiowym. Bardzo proste przymocowanie za pomocą gumy.Podpórka pasuje do każdego fotela biurowego i samochodowego.
4,0 208
34

Ergonomiczna podpórka pod plecy

Zniżka -31%
Ergonomiczna podpórka pod plecy Ergonomiczna podpórka pod plecy Ergonomiczna podpórka pod plecy Ergonomiczna podpórka pod plecy Ergonomiczna podpórka pod plecy
W tym tygodniu produkt kupiło 8 klientów

Ergonomiczna podpórka pod plecy

208 ocena
Pierwotnie: 48,99 zł | Zniżka: 15,00 zł 33,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 33,99 zł
Dostępność: W magazynie 4 sztuki
Klient otrzyma: jutro
Uzyskasz 17 Przyjemniaczków

OpisW dzisiejszych czasach, kiedy często siedzimy ponad 10 godzin dziennie na krześle, może dochodzić stopniowo do zwyrodnienia kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Podpórka pod plecy potrafi zapobiec powstawaniu tego rodzaju zmian, ewentualnie zatrzymać przebieg procesu. Delikatna siatka pozwala na swobodną cyrkulację powietrza za plecami, zabrania poceniu się i dodatkowo przyczynia się do poprawienia komfortu pracy.
Podpórkę polecamy dla wszystkich, którzy w domu, aucie czy pracy spędzają znaczną część dnia na krześle, tzn. prowadzą siedzący tryb życia.
Ergonomiczna podpórka pod plecy redukuje napięcie mięśni dzięki podtrzymaniu i zmniejszeniu obciążenia pleców w odcinku lędźwiowym. Bardzo proste przymocowanie za pomocą gumy.
Podpórka pasuje do każdego fotela biurowego i samochodowego.

Specyfikacje

Głębokość: 13 cm
Kolor: czarny
Materiał: 100% poliester
Szerokość: 40 cm
Wysokość: 40 cm

Numer katalogowy:

 700779
Udostępnij

Ocena

4,0 (208 ocena)
95 % klientów poleca
7 opinii

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć