Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

4Home Bidet przenośny składany na WC 4Home Bidet przenośny składany na WC
Bidet jest nieodzowną pomocą w higienie intymnej, zapobieganiu i leczeniu różnych chorób lub w opiece nad osobami starszymi i mniej mobilnymi. Nadaje się do leczenia części siedzących, hemoroidów, chorób pęcherza, kolki nerkowej lub jelitowej, chorób zakaźnych lub menstruacji. Za pomocą bidetu można również przygotować przyjemną, relaksującą kąpiel parową.To praktyczne, składane akcesorium można mieć zawsze pod ręką i łatwo zrobić bidet ze zwykłej muszli klozetowej - zarówno w domu, jak i podróży. Wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które wytrzymuje gorącą wodę, zapewniając maksymalną higienę i łatwe utrzymanie. Dzięki otworom przelewowym nie musisz martwić się o przelewającą się wodę.Bidet posiada wkładkę wykonaną z elastycznego tworzywa termoplastycznego, dzięki czemu jest łatwy do złożenia i prawie nie zajmuje miejsca podczas przechowywania. W górnej części znajduje się otwór do zawieszenia na haczyku. Rozmiar jest uniwersalny dla wszystkich popularnych rozmiarów muszli klozetowych.
4,0 25
32

4Home Bidet przenośny składany na WC

Zniżka -64%
4Home Bidet przenośny składany na WC 4Home Bidet przenośny składany na WC 4Home Bidet przenośny składany na WC 4Home Bidet przenośny składany na WC 4Home Bidet przenośny składany na WC 4Home Bidet przenośny składany na WC 4Home Bidet przenośny składany na WC
Teraz ten produkt ogląda 5 klientów W tym tygodniu produkt kupiło 18 klientów

4Home Bidet przenośny składany na WC

25 ocena
Pierwotnie: 89,99 zł | Zniżka: 58,00 zł 31,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 31,99 zł
Dostępność: W magazynie 20 sztuk i więcej
Klient otrzyma: pojutrze
Uzyskasz 31 Przyjemniaczków

OpisBidet jest nieodzowną pomocą w higienie intymnej, zapobieganiu i leczeniu różnych chorób lub w opiece nad osobami starszymi i mniej mobilnymi. Nadaje się do leczenia części siedzących, hemoroidów, chorób pęcherza, kolki nerkowej lub jelitowej, chorób zakaźnych lub menstruacji. Za pomocą bidetu można również przygotować przyjemną, relaksującą kąpiel parową.
 
 
To praktyczne, składane akcesorium można mieć zawsze pod ręką i łatwo zrobić bidet ze zwykłej muszli klozetowej - zarówno w domu, jak i podróży. Wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które wytrzymuje gorącą wodę, zapewniając maksymalną higienę i łatwe utrzymanie. Dzięki otworom przelewowym nie musisz martwić się o przelewającą się wodę.
 
 
Bidet posiada wkładkę wykonaną z elastycznego tworzywa termoplastycznego, dzięki czemu jest łatwy do złożenia i prawie nie zajmuje miejsca podczas przechowywania. W górnej części znajduje się otwór do zawieszenia na haczyku. Rozmiar jest uniwersalny dla wszystkich popularnych rozmiarów muszli klozetowych.

Specyfikacje

Głębokość: 36 cm
Kolor: zielony
Materiał: tworzywo sztuczne
Szerokość: 36 cm
Wysokość: 12,5 cm

Numer katalogowy:

 805981
Udostępnij
a4home

Ocena

4,0 (25 ocena)
96 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.