Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Poduszka pierzowa Natural Comfort Basic twarda, 70 x 90 cm Poduszka pierzowa Natural Comfort Basic twarda, 70 x 90 cm
Poduszka Natural Comfort Basic to ekonomiczne rozwiązanie dla klientów, którzy chcieliby mieć zdrowy i dobry sen. Włókno lyocellowe, które w 30% tworzy wypełnienie poduszki, korzystnie wpływa na odprowadzanie wilgoci i regulację temperatury. Zmieszaniem pierza i materiału Lyocell powstaje czysto naturalny produkt, który w połączeniu z 100% bawełnianym okryciem zapewnia doskonałą tolerancję przez organizm. Alergicy i astmatycy mogą w pełni korzystać z wygody i komfortu tego produktu bez groźby pojawienia się reakcji alergicznych. Mieszanka pierza i włókna lyocellowego utrzymuje temperaturę z minimalnymi stratami nawet podczas bardzo niesprzyjających warunków. Poduszka ma doskonałą zdolność do dostosowania się do kształtu ciała człowieka i jego ruchów.Wsyp wypełniony pierzem jest wykonany z 100% bawełny i jest testowany. Poduszka jest twarda, ale zarazem sprężysta i plastyczna. Zaleca się jej przetrzepanie każdego rana, wietrzenie podczas sprzyjającej pogody. Poduszkę można suszyć w suszarkach. Producent nie zaleca jej trzepania, odkurzania, prasowania ani czyszczenia chemicznego. Certifikaty:Downafresh greenLineW ten sposób oznaczonych produktach wypełnienie pierzowe albo puchowe jest prane i suszone w temperaturze min. 100 °C przy użyciu ekologicznych środków piorących. Z punktu widzenia sterylności, czystości i higieny spełniają wymagania normy europejskiej EN 12935.NomiteProdukty wypełniane puchem pierzowym, dzięki swym optymalnym właściwoścom temperaturowym i mikroklimatycznym, są bardzo niesprzyjającym środowiskiem do rozwoju roztoczy, które są uzależnione od wilgoci. Kolejną ochroną jest okrycie, które broni wnikaniu tych roztoczy do produktów pierzowych.Öko-TexProdukty oznaczone tym symbolem spełniają wymagania Öko-Tex Standard 100.
4,0 4
160

Poduszka pierzowa Natural Comfort Basic twarda, 70 x 90 cm

Poduszka pierzowa Natural Comfort Basic twarda, 70 x 90 cm

Dostępność: Wyprzedano

OpisPoduszka Natural Comfort Basic to ekonomiczne rozwiązanie dla klientów, którzy chcieliby mieć zdrowy i dobry sen. Włókno lyocellowe, które w 30% tworzy wypełnienie poduszki, korzystnie wpływa na odprowadzanie wilgoci i regulację temperatury. Zmieszaniem pierza i materiału Lyocell powstaje czysto naturalny produkt, który w połączeniu z 100% bawełnianym okryciem zapewnia doskonałą tolerancję przez organizm. Alergicy i astmatycy mogą w pełni korzystać z wygody i komfortu tego produktu bez groźby pojawienia się reakcji alergicznych. Mieszanka pierza i włókna lyocellowego utrzymuje temperaturę z minimalnymi stratami nawet podczas bardzo niesprzyjających warunków. Poduszka ma doskonałą zdolność do dostosowania się do kształtu ciała człowieka i jego ruchów.
 
Wsyp wypełniony pierzem jest wykonany z 100% bawełny i jest testowany. Poduszka jest twarda, ale zarazem sprężysta i plastyczna. Zaleca się jej przetrzepanie każdego rana, wietrzenie podczas sprzyjającej pogody. Poduszkę można suszyć w suszarkach. Producent nie zaleca jej trzepania, odkurzania, prasowania ani czyszczenia chemicznego.
 
Certifikaty:
 
Downafresh greenLine
W ten sposób oznaczonych produktach wypełnienie pierzowe albo puchowe jest prane i suszone w temperaturze min. 100 °C przy użyciu ekologicznych środków piorących. Z punktu widzenia sterylności, czystości i higieny spełniają wymagania normy europejskiej EN 12935.
 
Nomite
Produkty wypełniane puchem pierzowym, dzięki swym optymalnym właściwoścom temperaturowym i mikroklimatycznym, są bardzo niesprzyjającym środowiskiem do rozwoju roztoczy, które są uzależnione od wilgoci. Kolejną ochroną jest okrycie, które broni wnikaniu tych roztoczy do produktów pierzowych.
 
Öko-Tex
Produkty oznaczone tym symbolem spełniają wymagania Öko-Tex Standard 100.

Specyfikacje

Gramatura wypełnienia: 1150 g
Kolor: biały
Materiał powierzchni tkaniny: 100% bawełna
Materiał wypełnienia: 7% puch, 63% pierze, 30% lyocell
Rozmiar: 70 x 90 cm
Rozmiary poduszki: 70 x 90 cm
Zalecane pranie: 60 °C

Numer katalogowy:

 216981
Udostępnij
kamykdaunensro

Ocena

4,0 (4 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć