Pas dekoracyjny Wild Horses, 500 x 14 cm Pas dekoracyjny Wild Horses, 500 x 14 cm
 Przepiękny pas dekoracyjny, na którym podziwiać możesz piękne dzikie i majestatyczne konie. Można zastosować go oddzielnie lub w połączeniu z innymi tapetami i dekoracjami.   Aplikacja jest bardzo łatwa. Na czystej i gładkiej powierzchnię należy narysować linię poziomą i umieścić na niej pas dekoracyjny. Przed końcowym dociśnięciem pasa należy upewnić się, że został on poprawnie umieszczony. By ułatwić naklejanie pasa dekoracyjnego, można go podgrzać za pomocą suszarki. Należy nanosić pas bezpośrednio na ścianę, nie na tapetę. Jeżeli chcesz usunąć pas, wystarczy, że go lekko pociągniesz. Materiał: folia samoprzylepna PVC   Produkt wykonano w UE. Niniejszy produkt jest przeznaczony wyłącznie do celów dekoracyjnych i może być nanoszony przez osoby dorosłe lub pod nadzorem osób dorosłych. Należy przechowywać i chronić przed dziećmi do lat 3 z uwagi na niebezpieczeństwo uduszenia.
4,5 1
53

Pas dekoracyjny Wild Horses, 500 x 14 cm

Zniżka -24%
Pas dekoracyjny Wild Horses, 500 x 14 cm Pas dekoracyjny Wild Horses, 500 x 14 cm

Pas dekoracyjny Wild Horses, 500 x 14 cm

1 ocena
Pierwotnie: 69,99 zł | Zniżka: 17,00 zł 52,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie 1 szt.
Klient otrzyma: pojutrze  
Uzyskasz 25 Przyjemniaczków

OpisPrzepiękny pas dekoracyjny, na którym podziwiać możesz piękne dzikie i majestatyczne konie. Można zastosować go oddzielnie lub w połączeniu z innymi tapetami i dekoracjami.
 
Aplikacja jest bardzo łatwa. Na czystej i gładkiej powierzchnię należy narysować linię poziomą i umieścić na niej pas dekoracyjny. Przed końcowym dociśnięciem pasa należy upewnić się, że został on poprawnie umieszczony. By ułatwić naklejanie pasa dekoracyjnego, można go podgrzać za pomocą suszarki. Należy nanosić pas bezpośrednio na ścianę, nie na tapetę. Jeżeli chcesz usunąć pas, wystarczy, że go lekko pociągniesz. Materiał: folia samoprzylepna PVC
 
Produkt wykonano w UE. Niniejszy produkt jest przeznaczony wyłącznie do celów dekoracyjnych i może być nanoszony przez osoby dorosłe lub pod nadzorem osób dorosłych. Należy przechowywać i chronić przed dziećmi do lat 3 z uwagi na niebezpieczeństwo uduszenia.

Specyfikacje

Długość: 500 cm
Kolor: odcienie brązowego
Szerokość: 14 cm

Numer katalogowy:

 688551
Udostępnij

Ocena

4,5 (1 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć