Orion Patelnia do grillowania żeliwna, 24 cm Orion Patelnia do grillowania żeliwna, 24 cm
 Patelnia do grillowania pomoże Ci przygotować wyśmienite potrawy z mięsa, warzyw, ziemniaków. Patelnię z gotową potrawą możesz umieścić na dowolnej desce i bezpośrednio z niej serwować przygotowaną potrawę. Urozmaicisz w ten sposób stołowanie i podawanie potraw.   Zalecamy stosowanie rękawicy kuchennej. Można przygotować na niej różne potrawy w piekarniku, na piecu i bezpośrednio nad ogniem. Jest odpowiednia również na płytę indukcyjną. Posiada dwa dzióbki.   Żeliwo jest specyficzne po względem czyszczenia, przed i po zastosowaniu KONIECZNE jest posmarowanie powierzchni patelni olejemktóry zapobiegnie powstawaniu rdzy. Nie należy pozostawiać w wilgotnym miejscu! Nie należy stosować kwasów organicznych takich jak ocet.
0,0 0
85

Orion Patelnia do grillowania żeliwna, 24 cm

Nowość
Orion Patelnia do grillowania żeliwna, 24 cm Orion Patelnia do grillowania żeliwna, 24 cm Orion Patelnia do grillowania żeliwna, 24 cm Orion Patelnia do grillowania żeliwna, 24 cm

Orion Patelnia do grillowania żeliwna, 24 cm

84,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie 5szt.
Klient otrzyma: pojutrze  
Uzyskasz 35 Przyjemniaczków

OpisPatelnia do grillowania pomoże Ci przygotować wyśmienite potrawy z mięsa, warzyw, ziemniaków. Patelnię z gotową potrawą możesz umieścić na dowolnej desce i bezpośrednio z niej serwować przygotowaną potrawę. Urozmaicisz w ten sposób stołowanie i podawanie potraw.
 
Zalecamy stosowanie rękawicy kuchennej. Można przygotować na niej różne potrawy w piekarniku, na piecu i bezpośrednio nad ogniem. Jest odpowiednia również na płytę indukcyjną. Posiada dwa dzióbki.
 
Żeliwo jest specyficzne po względem czyszczenia, przed i po zastosowaniu KONIECZNE jest posmarowanie powierzchni patelni olejemktóry zapobiegnie powstawaniu rdzy. Nie należy pozostawiać w wilgotnym miejscu! Nie należy stosować kwasów organicznych takich jak ocet.

Specyfikacje

Elektryczność: tak
Gaz: tak
Indukcja: tak
Materiał: żeliwo
Szkło ceramiczne: tak
Średnica: 24 cm
Wysokość: 4,7 cm
Zmywarka: nie

Numer katalogowy:

 122422
Udostępnij
orion

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć