Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Orion Patelnia do grillowania żeliwna, 24 cm Orion Patelnia do grillowania żeliwna, 24 cm
Patelnia do grillowania pomoże Ci przygotować wyśmienite potrawy z mięsa, warzyw, ziemniaków. Patelnię z gotową potrawą możesz umieścić na dowolnej desce i bezpośrednio z niej serwować przygotowaną potrawę. Urozmaicisz w ten sposób stołowanie i podawanie potraw.Zalecamy stosowanie rękawicy kuchennej. Można przygotować na niej różne potrawy w piekarniku, na piecu i bezpośrednio nad ogniem. Jest odpowiednia również na płytę indukcyjną. Posiada dwa dzióbki.Żeliwo jest specyficzne po względem czyszczenia, przed i po zastosowaniu KONIECZNE jest posmarowanie powierzchni patelni olejem, który zapobiegnie powstawaniu rdzy. Nie należy pozostawiać w wilgotnym miejscu! Nie należy stosować kwasów organicznych takich jak ocet.
4,0 6
111

Orion Patelnia do grillowania żeliwna, 24 cm

Zniżka -7%
Orion Patelnia do grillowania żeliwna, 24 cm Orion Patelnia do grillowania żeliwna, 24 cm Orion Patelnia do grillowania żeliwna, 24 cm Orion Patelnia do grillowania żeliwna, 24 cm Orion Patelnia do grillowania żeliwna, 24 cm Orion Patelnia do grillowania żeliwna, 24 cm

Orion Patelnia do grillowania żeliwna, 24 cm

6 ocena
Pierwotnie: 119,00 zł | Zniżka: 8,01 zł 110,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 110,99 zł
Dostępność: Na zamówienie
Uzyskasz 64 Przyjemniaczków

OpisPatelnia do grillowania pomoże Ci przygotować wyśmienite potrawy z mięsa, warzyw, ziemniaków. Patelnię z gotową potrawą możesz umieścić na dowolnej desce i bezpośrednio z niej serwować przygotowaną potrawę. Urozmaicisz w ten sposób stołowanie i podawanie potraw.
 
Zalecamy stosowanie rękawicy kuchennej. Można przygotować na niej różne potrawy w piekarniku, na piecu i bezpośrednio nad ogniem. Jest odpowiednia również na płytę indukcyjną. Posiada dwa dzióbki.
 
Żeliwo jest specyficzne po względem czyszczenia, przed i po zastosowaniu KONIECZNE jest posmarowanie powierzchni patelni olejem, który zapobiegnie powstawaniu rdzy. Nie należy pozostawiać w wilgotnym miejscu! Nie należy stosować kwasów organicznych takich jak ocet.

Specyfikacje

Elektryczność: tak
Gaz: tak
Indukcja: tak
Materiał: żeliwo
Szkło ceramiczne: tak
Średnica: 24 cm
Wysokość: 4,7 cm
Zmywarka: nie

Numer katalogowy:

 122422
Udostępnij
orion

Ocena

4,0 (6 ocena)
83 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć