Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

BWT Dzbanek filtrujący VIDA 2,6 l, wskażnik mechaniczny BWT Dzbanek filtrujący VIDA 2,6 l, wskażnik mechaniczny
 Woda delikatnie mineralizowana magnezem jest smaczniejsza, i zdrowsza! Unikalna, opatentowana technologia filtrów BWT z mineralizatorem magnezowym poprawia smak filtrowanej wody. Dodaje do wody cenny minerał magnez, który ma również korzystny wpływ na organizm. Nadaje się nie tylko do codziennego picia, ale także do przygotowywania wszelkich zimnych i gorących napojów oraz potraw. Wspaniały smak docenią zwłaszcza miłośnicy doskonałej kawy i herbaty. Filtracja usuwa z wody szkodliwe substancje, takie jak metale ciężkie (kadm, ołów, cynk i miedź, jeśli występują) oraz inne niepożądane substancje, takie jak kamień, chlor i jego szkodliwe związki organiczne, które pogarszają smak wody. Parametry techniczne i specyfikacja: ·   zawartość opakowania: 1x dzbanek filtrujący BWT VIDA 2,6 l + 1x filtr BWT ·   filtruje wodę pitną i wzbogaca ją o jony zdrowego magnezu ·   Magnesium Mineralizer - mineralizator magnezu ·   wydajność filtra: 120 l przefiltrowanej wody/28 dni ·   mechaniczny wskaźnik wymiany filtra ·   typ filtra: kompatybilny ze wszystkimi systemami filtrów owalnych (Brita MAXTRA, LAICA Biflux, DAFI Unimax) Promocja BWT - Change the World ma na celu zaoferowanie wysokiej jakości dzbanka filtrującego w wyjątkowej cenie. WZBOGACANIE WODY MINERAŁAMI: dzięki innowacyjnej, opatentowanej technologii filtracji wody, możliwe jest filtrowanie wody z lokalnych źródeł, jednocześnie wzbogacając ją o cenne minerały i pierwiastki śladowe, takie jak magnez, cynk czy krzem. OSZCZĘDZANIE ZASOBÓW: pijąc wodę z lokalnych źródeł, unikasz długich tras transportu wody butelkowanej i niepotrzebnej emisji CO2. NIE UŻYWAJ bezużytecznych plastikowych butelek jednorazowego użytku. Stwórzmy STREFY WOLNE OD PLASTIKOWYCH POJEMNIKÓW!
4,5 39
55

BWT Dzbanek filtrujący VIDA 2,6 l, wskażnik mechaniczny

Zniżka -7%
BWT Dzbanek filtrujący VIDA 2,6 l, wskażnik mechaniczny BWT Dzbanek filtrujący VIDA 2,6 l, wskażnik mechaniczny BWT Dzbanek filtrujący VIDA 2,6 l, wskażnik mechaniczny BWT Dzbanek filtrujący VIDA 2,6 l, wskażnik mechaniczny BWT Dzbanek filtrujący VIDA 2,6 l, wskażnik mechaniczny
W tym tygodniu produkt kupiło 16 klientów

BWT Dzbanek filtrujący VIDA 2,6 l, wskażnik mechaniczny

39 ocena
Pierwotnie: 59,00 zł | Zniżka: 4,01 zł 54,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 54,99 zł
Dostępność: W magazynie 2 sztuki
Klient otrzyma: jutro
Uzyskasz 38 Przyjemniaczków

OpisWoda delikatnie mineralizowana magnezem jest smaczniejsza, i zdrowsza! Unikalna, opatentowana technologia filtrów BWT z mineralizatorem magnezowym poprawia smak filtrowanej wody. Dodaje do wody cenny minerał magnez, który ma również korzystny wpływ na organizm. Nadaje się nie tylko do codziennego picia, ale także do przygotowywania wszelkich zimnych i gorących napojów oraz potraw. Wspaniały smak docenią zwłaszcza miłośnicy doskonałej kawy i herbaty.

Filtracja usuwa z wody szkodliwe substancje, takie jak metale ciężkie (kadm, ołów, cynk i miedź, jeśli występują) oraz inne niepożądane substancje, takie jak kamień, chlor i jego szkodliwe związki organiczne, które pogarszają smak wody.

Parametry techniczne i specyfikacja:

·   zawartość opakowania: 1x dzbanek filtrujący BWT VIDA 2,6 l + 1x filtr BWT

·   filtruje wodę pitną i wzbogaca ją o jony zdrowego magnezu

·   Magnesium Mineralizer - mineralizator magnezu

·   wydajność filtra: 120 l przefiltrowanej wody/28 dni

·   mechaniczny wskaźnik wymiany filtra

·   typ filtra: kompatybilny ze wszystkimi systemami filtrów owalnych (Brita MAXTRA, LAICA Biflux, DAFI Unimax)

Promocja BWT - Change the World ma na celu zaoferowanie wysokiej jakości dzbanka filtrującego w wyjątkowej cenie.

WZBOGACANIE WODY MINERAŁAMI: dzięki innowacyjnej, opatentowanej technologii filtracji wody, możliwe jest filtrowanie wody z lokalnych źródeł, jednocześnie wzbogacając ją o cenne minerały i pierwiastki śladowe, takie jak magnez, cynk czy krzem.

OSZCZĘDZANIE ZASOBÓW: pijąc wodę z lokalnych źródeł, unikasz długich tras transportu wody butelkowanej i niepotrzebnej emisji CO2.

NIE UŻYWAJ bezużytecznych plastikowych butelek jednorazowego użytku. Stwórzmy STREFY WOLNE OD PLASTIKOWYCH POJEMNIKÓW!

Specyfikacje

Głębokość: 11 cm
Kolor: biały
Materiał: tworzywo sztuczne
Objętość: 2,6 l
Szerokość: 25 cm
Wysokość: 27 cm

Numer katalogowy:

 131159
Udostępnij
bwt

Ocena

4,5 (39 ocena)
94 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć