Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Maxxo Zapasowe filtry BWT z magnezem, 6 szt. Maxxo Zapasowe filtry BWT z magnezem, 6 szt.
Filtry wymienne BWT z magnezem są również kompatybilne z dzbankami Brita Maxtra (oprócz Maxtra+), Laica Biflux, Dafi Unimax itp. Delikatnie zmineralizowana woda z magnezem jest smaczniejsza i zdrowsza. Unikalna opatentowana technologia filtrów BWT z mineralizatorem magnezowym poprawia smak przefiltrowanej wody. Zaopatruje wodę w cenny magnez, który ma również dobroczynny wpływ na organizm.Woda filtrowana nadaje się nie tylko do codziennego picia, ale także do przygotowywania wszelkich zimnych i gorących napojów oraz posiłków. Miłośnicy doskonałej kawy i herbaty szczególnie docenią wspaniały smak.Firma BWT opracowała unikalną technologię Mg2+, która nadaje filtrowanej wodzie doskonały, w pełni naturalny smak. Jednocześnie wzbogaca wodę pitną w jony zdrowego magnezu. Filtracja usuwa z wody szkodliwe substancje, takie jak metale ciężkie (kadm, ołów, cynk i miedź, jeśli są obecne w wodzie) oraz inne niepożądane substancje, takie jak kamień, chlor i jego szkodliwe związki organiczne, które pogarszają smak wody. Wydajność filtra: 120 l przefiltrowanej wody / 28 dni.
4,5 69
140

Maxxo Zapasowe filtry BWT z magnezem, 6 szt.

Maxxo Zapasowe filtry BWT z magnezem, 6 szt. Maxxo Zapasowe filtry BWT z magnezem, 6 szt.
W tym tygodniu produkt kupiło 16 klientów

Maxxo Zapasowe filtry BWT z magnezem, 6 szt.

69 ocena
139,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 139,99 zł
Dostępność: W magazynie 4 sztuki
Klient otrzyma: jutro
Uzyskasz 55 Przyjemniaczków

OpisFiltry wymienne BWT z magnezem są również kompatybilne z dzbankami Brita Maxtra (oprócz Maxtra+), Laica Biflux, Dafi Unimax itp. Delikatnie zmineralizowana woda z magnezem jest smaczniejsza i zdrowsza. Unikalna opatentowana technologia filtrów BWT z mineralizatorem magnezowym poprawia smak przefiltrowanej wody. Zaopatruje wodę w cenny magnez, który ma również dobroczynny wpływ na organizm.
 
Woda filtrowana nadaje się nie tylko do codziennego picia, ale także do przygotowywania wszelkich zimnych i gorących napojów oraz posiłków. Miłośnicy doskonałej kawy i herbaty szczególnie docenią wspaniały smak.
 
Firma BWT opracowała unikalną technologię Mg2+, która nadaje filtrowanej wodzie doskonały, w pełni naturalny smak. Jednocześnie wzbogaca wodę pitną w jony zdrowego magnezu. Filtracja usuwa z wody szkodliwe substancje, takie jak metale ciężkie (kadm, ołów, cynk i miedź, jeśli są obecne w wodzie) oraz inne niepożądane substancje, takie jak kamień, chlor i jego szkodliwe związki organiczne, które pogarszają smak wody. Wydajność filtra: 120 l przefiltrowanej wody / 28 dni.

Specyfikacje

Ilość sztuk w zestawie: 6 szt.

Numer katalogowy:

 113865
Udostępnij
maxxo

Ocena

4,5 (69 ocena)
98 % klientów poleca
1 opinię

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć