Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Maxxo filtry wymienne UNI 3 + 1 Maxxo filtry wymienne UNI 3 + 1
Wkłady do dzbanka filtrującego nowej generacji Maxxo Uni w korzystnym zestawie 3+1. Filtry są kompatybilne również z dzbankami BWT, Brita Maxtra (oprócz modelu Maxtra+), Laica Biflux, Dafi Unimax itd.Filtry usuwają niepożądane substancje, które negatywnie wpływają na smak i zapach i wygląd wody z wodociągu. Znacząco obniżają zawartość chloru i jego związków organicznych, związków wapniowych, ołowiu, cynku, rtęci, miedzi, pestycydów i herbicydów, nieprzyjemny zapach i zmętnienie. Wyraźne zmniejszenie twardości wody zapobiega powstawaniu kamienia w urządzeniach domowych. Zalecana wydajność filtru to 150 l. Wyprodukowano w Austrii przez BWT.
4,5 201
66

Maxxo filtry wymienne UNI 3 + 1

Zniżka -6%
Maxxo filtry wymienne UNI 3 + 1 Maxxo filtry wymienne UNI 3 + 1
W tym tygodniu produkt kupiło 12 klientów

Maxxo filtry wymienne UNI 3 + 1

201 ocena
Pierwotnie: 69,99 zł | Zniżka: 4,00 zł 65,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 65,99 zł
Dostępność: W magazynie 5szt.
Klient otrzyma: jutro
Uzyskasz 25 Przyjemniaczków

OpisWkłady do dzbanka filtrującego nowej generacji Maxxo Uni w korzystnym zestawie 3+1. Filtry są kompatybilne również z dzbankami BWT, Brita Maxtra (oprócz modelu Maxtra+), Laica Biflux, Dafi Unimax itd.
 
Filtry usuwają niepożądane substancje, które negatywnie wpływają na smak i zapach i wygląd wody z wodociągu. Znacząco obniżają zawartość chloru i jego związków organicznych, związków wapniowych, ołowiu, cynku, rtęci, miedzi, pestycydów i herbicydów, nieprzyjemny zapach i zmętnienie. Wyraźne zmniejszenie twardości wody zapobiega powstawaniu kamienia w urządzeniach domowych. Zalecana wydajność filtru to 150 l. Wyprodukowano w Austrii przez BWT.

Specyfikacje

Ilość sztuk w zestawie: 4 szt.
Kolor: biały

Numer katalogowy:

 802124
Udostępnij
maxxo

Ocena

4,5 (201 ocena)
97 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć