Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

BWT Dzbanek filtrujący VIDA 2,6 l, mechaniczny wskaźnik BWT Dzbanek filtrujący VIDA 2,6 l, mechaniczny  wskaźnik
 Delikatnie mineralizowana woda z magnezem jest smaczniejsza i zdrowsza! Unikalna opatentowana technologia filtrów BWT z mineralizatorem magnezowym poprawia smak przefiltrowanej wody. Dostarcza wodzie cennego minerału magnezu, który korzystnie wpływa na nasz organizm. Przefiltrowana woda nadaje się nie tylko do picia, ale również do przygotowywania zimnych i gorących napojów i potraw. Doskonały smak docenią przede wszystkim miłośnicy doskonałej kawy i herbaty. Filtracja powoduje usuwanie z wody szkodliwych substancji, takich jak metale ciężkie (kadm, ołów, cynk i miedź, jeżeli są obecne w wodzie), i innych niepożądanych substancji, jak kamień wodny, chlor i jego szkodliwe związki organiczne pogarszające smak wody. Parametry techniczne i specyfikacja: ·         zawartość opakowania: 1 dzbanek filtrujący BWT VIDA 2,6 l + 1 filtr BWT ·         filtruje wodę pitną i wzbogaca ją o sprzyjające zdrowiu jony magnezu ·         Magnesium Mineralizer – Mineralizator magnezu ·         wydajność filtra: 120 l przefiltrowanej wody / 28 dni ·         mechaniczny wskaźnik wymiany filtra ·         rodzaj filtra: kompatybilny z wszystkimi owalnymi systemami filtrów (Brita MAXTRA, LAICA Biflux, DAFI Unimax)
4,5 157
89

BWT Dzbanek filtrujący VIDA 2,6 l, mechaniczny wskaźnik

BWT Dzbanek filtrujący VIDA 2,6 l, mechaniczny wskaźnik

157 ocena
89,00 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 79,00 zł
Dostępność: W magazynie 2 sztuki
Klient otrzyma: pojutrze
Uzyskasz 58 Przyjemniaczków

OpisDelikatnie mineralizowana woda z magnezem jest smaczniejsza i zdrowsza! Unikalna opatentowana technologia filtrów BWT z mineralizatorem magnezowym poprawia smak przefiltrowanej wody. Dostarcza wodzie cennego minerału magnezu, który korzystnie wpływa na nasz organizm. Przefiltrowana woda nadaje się nie tylko do picia, ale również do przygotowywania zimnych i gorących napojów i potraw. Doskonały smak docenią przede wszystkim miłośnicy doskonałej kawy i herbaty.

Filtracja powoduje usuwanie z wody szkodliwych substancji, takich jak metale ciężkie (kadm, ołów, cynk i miedź, jeżeli są obecne w wodzie), i innych niepożądanych substancji, jak kamień wodny, chlor i jego szkodliwe związki organiczne pogarszające smak wody.

Parametry techniczne i specyfikacja:

·         zawartość opakowania: 1 dzbanek filtrujący BWT VIDA 2,6 l + 1 filtr BWT

·         filtruje wodę pitną i wzbogaca ją o sprzyjające zdrowiu jony magnezu

·         Magnesium Mineralizer – Mineralizator magnezu

·         wydajność filtra: 120 l przefiltrowanej wody / 28 dni

·         mechaniczny wskaźnik wymiany filtra

·         rodzaj filtra: kompatybilny z wszystkimi owalnymi systemami filtrów (Brita MAXTRA, LAICA Biflux, DAFI Unimax)

Specyfikacje

Kolor: biały
Materiał: tworzywo sztuczne
Objętość: 2,6 l

Numer katalogowy:

 109185
Udostępnij
bwt

Ocena

4,5 (157 ocena)
99 % klientów poleca
4 opinia

Pytania

Ten produkt ma 1 pytanie

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć