BWT Dzbanek filtrujący SLIM MEI 3,6 l + wyciskarka ręczna BWT Dzbanek filtrujący SLIM MEI 3,6 l + wyciskarka ręczna
 Biały dzbanek filtrujący BWT Slim o dużej pojemności 3,6 litra z ręcznym wyciskaczem do soku, dzięki któremu wyciśniesz ze swojego ulubionego cytrusa nawet ostatnią kroplę soku.   BWT Slim 3,6 l spodoba Ci się ze względu na prosty i niewymyślny design i największą pojemność w ramach swojej klasy. Dzięki zwiększonej objętości dzbanek filtrujący nadaje się do większych gospodarstw domowych, kawiarni, biur itp. Na pokrywie umieszczono mechaniczny wskaźnik wymiany filtra, który przypomina o konieczności wymiany wkładu filtrującego. Dodatkowo dzbanek filtrujący wyposażony jest w automatycznie napełniającą pokrywę. Ergonomiczny uchwyt zapewnia łatwą i bezpieczną obsługę. Dzbanek zmieści się w drzwiach wszystkich standardowych lodówek.   W komplecie znajduje się także praktyczny wyciskacz do soków, który nakłada się bezpośrednio na szyjkę dowolnej butelki oraz 1x filtr. Można myć w zmywarce (poza pokrywą ze wskaźnikiem). Wykonano w Niemczech.  
4,5 4
54

BWT Dzbanek filtrujący SLIM MEI 3,6 l + wyciskarka ręczna

BWT Dzbanek filtrujący SLIM MEI 3,6 l + wyciskarka ręczna

Dostępność: Wyprzedano

OpisBiały dzbanek filtrujący BWT Slim o dużej pojemności 3,6 litra z ręcznym wyciskaczem do soku, dzięki któremu wyciśniesz ze swojego ulubionego cytrusa nawet ostatnią kroplę soku.
 
BWT Slim 3,6 l spodoba Ci się ze względu na prosty i niewymyślny design i największą pojemność w ramach swojej klasy. Dzięki zwiększonej objętości dzbanek filtrujący nadaje się do większych gospodarstw domowych, kawiarni, biur itp. Na pokrywie umieszczono mechaniczny wskaźnik wymiany filtra, który przypomina o konieczności wymiany wkładu filtrującego. Dodatkowo dzbanek filtrujący wyposażony jest w automatycznie napełniającą pokrywę. Ergonomiczny uchwyt zapewnia łatwą i bezpieczną obsługę. Dzbanek zmieści się w drzwiach wszystkich standardowych lodówek.
 
W komplecie znajduje się także praktyczny wyciskacz do soków, który nakłada się bezpośrednio na szyjkę dowolnej butelki oraz 1x filtr. Można myć w zmywarce (poza pokrywą ze wskaźnikiem). Wykonano w Niemczech.
 

Specyfikacje

Ilość sztuk w zestawie: 3 szt.
Kolor: biały
Materiał: tworzywo sztuczne
Objętość: 3,6 l
Wysokość: 28 cm

Numer katalogowy:

 117348
Udostępnij
bwt

Ocena

4,5 (4 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć