Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Antypoślizgowy stopień przed wannę, 50 x 40 cm Antypoślizgowy stopień przed wannę, 50 x 40 cm
  Schodek zwiększający bezpieczeństwo w łazience, przede wszystkim dla osób mających problem z poruszaniem się. Odpowiedni dla seniorów. Pozwala na bezpieczne wchodzenie do wanny czy pod prysznic. Powierzchnia posiada komfortową powłokę piankową zapobiegającą poślizgnięciu się. Wymiary płaszczyzny to 35,6 x 45,7 cm. Schodek posiada gumowe nóżki, które dobrze przylegają do podłoża. Schodki można ustawiać jeden na drugim i w ten sposób uzyskać wyższy stopień. Z każdym schodkiem zwiększa się wysokość o 5 cm.
4,5 43
209

Antypoślizgowy stopień przed wannę, 50 x 40 cm

Antypoślizgowy stopień przed wannę, 50 x 40 cm Antypoślizgowy stopień przed wannę, 50 x 40 cm Antypoślizgowy stopień przed wannę, 50 x 40 cm Antypoślizgowy stopień przed wannę, 50 x 40 cm Antypoślizgowy stopień przed wannę, 50 x 40 cm
W tym tygodniu produkt kupiło 12 klientów

Antypoślizgowy stopień przed wannę, 50 x 40 cm

43 ocena
209,00 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 209,00 zł
Dostępność: W magazynie 3 sztuki
Klient otrzyma: pojutrze
Uzyskasz 103 Przyjemniaczków

Opis

Schodek zwiększający bezpieczeństwo w łazience, przede wszystkim dla osób mających problem z poruszaniem się. Odpowiedni dla seniorów. Pozwala na bezpieczne wchodzenie do wanny czy pod prysznic.

Powierzchnia posiada komfortową powłokę piankową zapobiegającą poślizgnięciu się. Wymiary płaszczyzny to 35,6 x 45,7 cm.

Schodek posiada gumowe nóżki, które dobrze przylegają do podłoża. Schodki można ustawiać jeden na drugim i w ten sposób uzyskać wyższy stopień. Z każdym schodkiem zwiększa się wysokość o 5 cm.

Specyfikacje

Głębokość: 40 cm
Materiał: tworzywo sztuczne
Nośność: 190 kg
Szerokość: 50 cm
Wysokość: 10 cm

Numer katalogowy:

 681743
Udostępnij

Ocena

4,5 (43 ocena)
100 % klientów poleca
3 opinia

Pytania

Ten produkt ma 8 pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć