Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Stopień do wanny Stopień do wanny
  Stopień o powierzchni antypoślizgowej zapewnia maksymalne bezpieczeństwo w łazience. Idealny dla seniorów lub osób z problemami z poruszaniem się. Stopień ma 10 cm wysokości i ułatwia bezpieczne wejście do wanny lub prysznica. Stopień jest lekki, od spodu znajdują się gumowe nóżki, które przylgną do podłogi w łazience. Powierzchnia górna została powleczona wygodnym materiałem antypoślizgowym, który zapobiega pośliźnięciom.   Powierzchnia ma wymiary - szerokość ok. 35 - 45 cm, głębokość ok. 35 cm. Istnieje możliwość podwyższenia stopnia, kupując dodatkowe. Stopnie można łączyć, układając jeden na drugim, przy zastosowaniu dwóch stopni wysokość wynosi 15 cm, dodając kolejne części wysokość zwiększa się zawsze o 5 cm.
4,0 13
180

Stopień do wanny

Stopień do wanny

13 ocena
179,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 179,99 zł
Dostępność: W magazynie 6 szt. i więcej
Klient otrzyma: środa 06. 03. 2024
Uzyskasz 83 Przyjemniaczków

Opis

Stopień o powierzchni antypoślizgowej zapewnia maksymalne bezpieczeństwo w łazience. Idealny dla seniorów lub osób z problemami z poruszaniem się. Stopień ma 10 cm wysokości i ułatwia bezpieczne wejście do wanny lub prysznica. Stopień jest lekki, od spodu znajdują się gumowe nóżki, które przylgną do podłogi w łazience. Powierzchnia górna została powleczona wygodnym materiałem antypoślizgowym, który zapobiega pośliźnięciom.
 
Powierzchnia ma wymiary - szerokość ok. 35 - 45 cm, głębokość ok. 35 cm. Istnieje możliwość podwyższenia stopnia, kupując dodatkowe. Stopnie można łączyć, układając jeden na drugim, przy zastosowaniu dwóch stopni wysokość wynosi 15 cm, dodając kolejne części wysokość zwiększa się zawsze o 5 cm.

Specyfikacje

Głębokość: 35 cm
Kolor: niebieski
Materiał: tworzywo sztuczne
Nośność: 120 kg
Szerokość: 45 cm
Wysokość: 10 cm

Numer katalogowy:

 358191
Udostępnij

Ocena

4,0 (13 ocena)
100 % klientów poleca
1 opinię

Pytania

Ten produkt ma 1 pytanie

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.