Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Sixtol Dyfuzor zapachowy Vulcan czarny wysoki połysk, 350 ml Sixtol Dyfuzor zapachowy Vulcan czarny wysoki połysk, 350 ml
Designowy elektryczny dyfuzor zapachowy Vulcan jest odpowiedni do każdego domu, służy do nawilżania powietrza. Spraw, by w Twoim domu panowała atmosfera relaksu i spokoju. Dyfuzor jest odpowiedni do aromaterapii, chromoterapii (terapie za pomocą światła), ze względu na swój design sprawdzi się także jako stylowy dodatek wnętrza. Dyfuzor zapachowy neutralizuje również nieprzyjemne zapachy, np. z dymu papierosów lub zwierząt domowych.To urządzenie zmienia wodę w delikatną parę. Jeśli dodasz do wody kilka kropli olejku esencjonalnego, elektryczny dyfuzor zapachowy rozłoży go za pomocą ultradźwięków na delikatne mikrocząsteczki, dzięki którym w Twoim mieszkaniu będzie przyjemnie pachnieć.Parametry techniczne: napięcie robocze: DC 24 V/0,5 A / 110-250 V 50/60 Hz częstotliwość ultradźwiękowa: 2,4 MHz odparowanie: 45-60 ml/godz. zakres: 12 - 20 m2 hałas <35dB materiał: PP, ABS tryby dyfuzora: 1H, 3H, 6H, ON tryb ciągłyZawartość opakowania: 1x dyfuzor 1x miarka na wodę 1x adapter sieciowyZastosowanie:Zdejmij osłonę dyfuzora. Podłącz kabel adaptera zasilającego na dolnej stronie podstawy. Upewnij się, że kabel zasilający jest wyciągnięty z gniazdka. Za pomocą miarki wlej do pojemniczka wodę, maksymalnie do kreski maks. Do wody możesz dodać kilka kropli olejku esencjalnego, ok. 2-3 krople na 100 ml. Załóż osłonę dyfuzora z powrotem i podłącz go do gniazdka. Naciskając przycisk MIST wybierzesz czas pracy dyfuzora (1H, 3H, 6H, ON tryb ciągły), przytrzymując dłużej przycisk MIST wybierzesz intensywność pary. Dyfuzor wyłączy się po 5x naciśnięciu przycisku MIST. Przyciskiem LIGHT wybierzesz kolor świecenia. Uruchom dyfuzor (przy pierwszym uruchomieniu produkcja pary może trwać od 3-10 min).Ostrzeżenie:Jako aromatu stosuj wyłącznie naturalne esencje bez innych substancji chemicznych.Nie wlewaj do urządzenia gorącej ani mineralnej wody.
4,5 20
102

Sixtol Dyfuzor zapachowy Vulcan czarny wysoki połysk, 350 ml

Zniżka -15%
Sixtol Dyfuzor zapachowy Vulcan czarny wysoki połysk, 350 ml Sixtol Dyfuzor zapachowy Vulcan czarny wysoki połysk, 350 ml Sixtol Dyfuzor zapachowy Vulcan czarny wysoki połysk, 350 ml

Sixtol Dyfuzor zapachowy Vulcan czarny wysoki połysk, 350 ml

20 ocena
Pierwotnie: 119,99 zł | Zniżka: 18,00 zł 101,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 101,99 zł
Dostępność: W magazynie 5szt.
Klient otrzyma: pojutrze
Uzyskasz 53 Przyjemniaczków

OpisDesignowy elektryczny dyfuzor zapachowy Vulcan jest odpowiedni do każdego domu, służy do nawilżania powietrza. Spraw, by w Twoim domu panowała atmosfera relaksu i spokoju. Dyfuzor jest odpowiedni do aromaterapii, chromoterapii (terapie za pomocą światła), ze względu na swój design sprawdzi się także jako stylowy dodatek wnętrza. Dyfuzor zapachowy neutralizuje również nieprzyjemne zapachy, np. z dymu papierosów lub zwierząt domowych.
 
To urządzenie zmienia wodę w delikatną parę. Jeśli dodasz do wody kilka kropli olejku esencjonalnego, elektryczny dyfuzor zapachowy rozłoży go za pomocą ultradźwięków na delikatne mikrocząsteczki, dzięki którym w Twoim mieszkaniu będzie przyjemnie pachnieć.
 
Parametry techniczne:
 • napięcie robocze: DC 24 V/0,5 A / 110-250 V 50/60 Hz
 • częstotliwość ultradźwiękowa: 2,4 MHz
 • odparowanie: 45-60 ml/godz.
 • zakres: 12 - 20 m2
 • hałas <35dB
 • materiał: PP, ABS
 • tryby dyfuzora: 1H, 3H, 6H, ON tryb ciągły
 
Zawartość opakowania:
 • 1x dyfuzor
 • 1x miarka na wodę
 • 1x adapter sieciowy
 
Zastosowanie:
Zdejmij osłonę dyfuzora. Podłącz kabel adaptera zasilającego na dolnej stronie podstawy. Upewnij się, że kabel zasilający jest wyciągnięty z gniazdka. Za pomocą miarki wlej do pojemniczka wodę, maksymalnie do kreski maks. Do wody możesz dodać kilka kropli olejku esencjalnego, ok. 2-3 krople na 100 ml. Załóż osłonę dyfuzora z powrotem i podłącz go do gniazdka.
 • Naciskając przycisk MIST wybierzesz czas pracy dyfuzora (1H, 3H, 6H, ON tryb ciągły), przytrzymując dłużej przycisk MIST wybierzesz intensywność pary.
 • Dyfuzor wyłączy się po 5x naciśnięciu przycisku MIST.
 • Przyciskiem LIGHT wybierzesz kolor świecenia.
 • Uruchom dyfuzor (przy pierwszym uruchomieniu produkcja pary może trwać od 3-10 min).
 
Ostrzeżenie:
Jako aromatu stosuj wyłącznie naturalne esencje bez innych substancji chemicznych.
Nie wlewaj do urządzenia gorącej ani mineralnej wody.

Specyfikacje

Długość przewodu zasilającego: 1,6 m
Kolor: czarny
Materiał: tworzywo sztuczne
Objętość: 350 ml
Szerokość: 16,7 cm
Wysokość: 22 cm

Numer katalogowy:

 691016
Udostępnij
sixtol

Ocena

4,5 (20 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć