Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Tescoma Sokowirówka do pomarańczy GrandCHEF Tescoma Sokowirówka do pomarańczy GrandCHEF
 Nowoczesna sokowirówka dźwigniowa, która pozwala na łatwe i szybkie wyciśnięcie soku z pomarańczy. Sokowirówka na pomarańcze GrandCHEF marki Tescoma pozwoli Ci na łatwe przygotowanie naturalnego soku ze świeżych pomarańczy. Skuteczny mechanizm dźwigniowy pozwoli na łatwe wyciśnięcie miazgi, dokładniejsze nawet od klasycznych sokowirówek. Nadaje się do mycia w zmywarce. Gwarancja: 3 lata.   Materiał: wytrzymały stop metali z powłoką w kolorze pomarańczy.
0,0 0
70

Tescoma Sokowirówka do pomarańczy GrandCHEF

Wyprzedaż
Tescoma Sokowirówka do pomarańczy GrandCHEF Tescoma Sokowirówka do pomarańczy GrandCHEF Tescoma Sokowirówka do pomarańczy GrandCHEF

Tescoma Sokowirówka do pomarańczy GrandCHEF

Dostępność: Wyprzedano

OpisNowoczesna sokowirówka dźwigniowa, która pozwala na łatwe i szybkie wyciśnięcie soku z pomarańczy. Sokowirówka na pomarańcze GrandCHEF marki Tescoma pozwoli Ci na łatwe przygotowanie naturalnego soku ze świeżych pomarańczy.
Skuteczny mechanizm dźwigniowy pozwoli na łatwe wyciśnięcie miazgi, dokładniejsze nawet od klasycznych sokowirówek. Nadaje się do mycia w zmywarce. Gwarancja: 3 lata.
 
Materiał: wytrzymały stop metali z powłoką w kolorze pomarańczy.

Specyfikacje

Długość: 22,5 cm
Kolor: odcienie zieleni
Materiał: metal
Średnica: 9 cm
Waga: 0,41 kg
Zmywarka: tak

Numer katalogowy:

 114268
Udostępnij
tescoma

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć