Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Renova 3-warstwowy papier toaletowy Edycja świąteczna, 9 szt. Renova 3-warstwowy papier toaletowy Edycja świąteczna, 9 szt.
Stwórz świąteczną atmosferę w swoim domu lub firmie w najdrobniejszych szczegółach. Zdjęcia mają charakter poglądowy, każda rolka papieru toaletowego może mieć inny motyw o tematyce świątecznej.Ten luksusowy materiał toaletowy jest testowany pod ścisłą kontrolą dermatologiczną i ginekologiczną. Gwarantuje, że materiał nie pozostawia koloru, nie pozostawia plam i nie podrażnia skóry. Papier toaletowy wykonany jest w 100% z czystej i naturalnej celulozy.Wymiary: rolka: 9,5 x 9,5 cm; długość całkowita: 12,65 m. Opakowanie: 9 rolek / jedna rolka zawiera 110 listków.
4,0 22
27

Renova 3-warstwowy papier toaletowy Edycja świąteczna, 9 szt.

Renova 3-warstwowy papier toaletowy Edycja świąteczna, 9 szt.

Dostępność: Wyprzedano

OpisStwórz świąteczną atmosferę w swoim domu lub firmie w najdrobniejszych szczegółach. Zdjęcia mają charakter poglądowy, każda rolka papieru toaletowego może mieć inny motyw o tematyce świątecznej.
Ten luksusowy materiał toaletowy jest testowany pod ścisłą kontrolą dermatologiczną i ginekologiczną. Gwarantuje, że materiał nie pozostawia koloru, nie pozostawia plam i nie podrażnia skóry. Papier toaletowy wykonany jest w 100% z czystej i naturalnej celulozy.
 
Wymiary: rolka: 9,5 x 9,5 cm; długość całkowita: 12,65 m. Opakowanie: 9 rolek / jedna rolka zawiera 110 listków.

Specyfikacje

Ilość sztuk w zestawie: 9 szt.
Kolor: mix kolorów
Waga: 0,66 kg

Numer katalogowy:

 803137
Udostępnij

Ocena

4,0 (22 ocena)
90 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA