Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Poduszka balansowa UNI, niebieski Poduszka balansowa UNI, niebieski
  Popularna poduszka balansowa to uniwersalna pomoc masująca wspomagająca równowagę, pomaga w ćwiczeniu całego ciała. Ma wiele zastosowań. Regularne balansowanie pomoże wzmocnić mięśnie wokół kręgosłupa, pośladków, ud i łydek. Ćwiczenia na poduszce staną się przyjemnością dla całej rodziny. Dołączona do opakowania pompka umożliwia regulację objętości poduszki. Ćwiczenia wykonywanie na mniej napompowanej poduszce są znacznie trudniejsze. Pomoce balansowe są doskonałe do ćwiczeń rehabilitacyjnych. Przysiady, pompki i tego rodzaju ćwiczenia z poduszką balansowąuzyskają wyższy poziom. Kształt i wypustki zapewni doskonały trening. Poduszkę można wykorzystać podczas siedzenia na krześle (czy innym siedzeniu) w biurze lub domu. Siedzenie na poduszce jest bardzo podobne do pracy z fitballem. Pomaga utrzymać ciało w prawidłowy sposób, wzmacniając mięśnie i plecy. Stanie na poduszce balansowej poprawia niestabilność i ćwiczenia równoważące. Stopień niestabilności czyli stopień trudności można kontrolować przez odpowiednie nadmuchanie poduszki. Do poduszki balansowej dołączona jest pompka do pompowania.
4,0 16
119

Poduszka balansowa UNI, niebieski

Poduszka balansowa UNI, niebieski

16 ocena
119,00 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 119,00 zł
Dostępność: Na zamówienie
Uzyskasz 63 Przyjemniaczków

Opis

Popularna poduszka balansowa to uniwersalna pomoc masująca wspomagająca równowagę, pomaga w ćwiczeniu całego ciała.

Ma wiele zastosowań. Regularne balansowanie pomoże wzmocnić mięśnie wokół kręgosłupa, pośladków, ud i łydek. Ćwiczenia na poduszce staną się przyjemnością dla całej rodziny.

Dołączona do opakowania pompka umożliwia regulację objętości poduszki. Ćwiczenia wykonywanie na mniej napompowanej poduszce są znacznie trudniejsze. Pomoce balansowe są doskonałe do ćwiczeń rehabilitacyjnych.

Przysiady, pompki i tego rodzaju ćwiczenia z poduszką balansowąuzyskają wyższy poziom. Kształt i wypustki zapewni doskonały trening.

Poduszkę można wykorzystać podczas siedzenia na krześle (czy innym siedzeniu) w biurze lub domu. Siedzenie na poduszce jest bardzo podobne do pracy z fitballem. Pomaga utrzymać ciało w prawidłowy sposób, wzmacniając mięśnie i plecy.

Stanie na poduszce balansowej poprawia niestabilność i ćwiczenia równoważące. Stopień niestabilności czyli stopień trudności można kontrolować przez odpowiednie nadmuchanie poduszki.

Do poduszki balansowej dołączona jest pompka do pompowania.

Specyfikacje

Kolor: niebieski
Materiał: PCV
Nośność: 120 kg
Średnica: 34 cm

Numer katalogowy:

 353099
Udostępnij

Ocena

4,0 (16 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć