W celu jak najbardziej komfortowego zakupu u nas, wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług, użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie. Wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług, użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie. Rozumiem

Menu
Solarny motyl Solarny motyl
Motyl będzie piękną dekoracją ogrodu lub jeziorka. Motyl umocowany jest do dowolnie poruszającego się drucika, który podłączony jest do solarnego panelu. Odpowiedni do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Solarny panel z zielonym bolcem do umocowania w ziemi. Dostarczamy w kilku wzorach bez możliwości wyboru. Motyl i bolec wykonany z plastiku, tyczka z stali nierdzewnej.
3,0 3
30

Solarny motyl

Solarny motyl

Dostępność: Wyprzedano

OpisMotyl będzie piękną dekoracją ogrodu lub jeziorka. Motyl umocowany jest do dowolnie poruszającego się drucika, który podłączony jest do solarnego panelu. Odpowiedni do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Solarny panel z zielonym bolcem do umocowania w ziemi. Dostarczamy w kilku wzorach bez możliwości wyboru. Motyl i bolec wykonany z plastiku, tyczka z stali nierdzewnej.
 

Wysokość: 58 cm
 593903
Udostępnij

Ocena

3,0 (3 ocena)
66 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć