Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Solarny motyl Solarny motyl
Motyl będzie piękną dekoracją ogrodu lub jeziorka. Motyl umocowany jest do dowolnie poruszającego się drucika, który podłączony jest do solarnego panelu. Odpowiedni do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Solarny panel z zielonym bolcem do umocowania w ziemi. Dostarczamy w kilku wzorach bez możliwości wyboru. Motyl i bolec wykonany z plastiku, tyczka z stali nierdzewnej.
3,0 4
30

Solarny motyl

Solarny motyl

Dostępność: Wyprzedano

OpisMotyl będzie piękną dekoracją ogrodu lub jeziorka. Motyl umocowany jest do dowolnie poruszającego się drucika, który podłączony jest do solarnego panelu. Odpowiedni do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Solarny panel z zielonym bolcem do umocowania w ziemi. Dostarczamy w kilku wzorach bez możliwości wyboru. Motyl i bolec wykonany z plastiku, tyczka z stali nierdzewnej.
 

Specyfikacje

Wysokość: 58 cm

Numer katalogowy:

 593903
Udostępnij

Ocena

3,0 (4 ocena)
75 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć