Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Podkładka do ociekania naczyń Podkładka do ociekania naczyń
  Praktyczna podkładka do ociekania naczyń znajdzie swoje miejsce również w Twojej kuchni. Wykonana z materiału TPR. Posiada otwór do zawieszenia, a na powierzchni rowki. Dostarczana jest w kilku wersjach kolorystycznych, bez możliwości wyboru - kolor niebieski, zielony i szary.   TPR to skrót nazwy Thermoplastic Rubber, tj. gumy termoplastycznej. Materiały określane jako guma termoplastyczna mają wiele takich samych właściwości jak guma wulkanizowana, ale mogą być formowane w tym samym procesie i przy użyciu tych samych przyrządów, co tworzywa termoplastyczne.
4,0 20
9

Podkładka do ociekania naczyń

Podkładka do ociekania naczyń

Dostępność: Wyprzedano

Opis

Praktyczna podkładka do ociekania naczyń znajdzie swoje miejsce również w Twojej kuchni. Wykonana z materiału TPR. Posiada otwór do zawieszenia, a na powierzchni rowki. Dostarczana jest w kilku wersjach kolorystycznych, bez możliwości wyboru - kolor niebieski, zielony i szary.
 
TPR to skrót nazwy Thermoplastic Rubber, tj. gumy termoplastycznej. Materiały określane jako guma termoplastyczna mają wiele takich samych właściwości jak guma wulkanizowana, ale mogą być formowane w tym samym procesie i przy użyciu tych samych przyrządów, co tworzywa termoplastyczne.

Specyfikacje

Długość: 40 cm
Kolor: mix kolorów
Materiał: tworzywo sztuczne
Szerokość: 30,5 cm
Waga: 0,35 kg

Numer katalogowy:

 116854
Udostępnij

Ocena

4,0 (20 ocena)
95 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć