Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Lumpin Wilk Alfons w baranim przebraniu, 35 cm Lumpin Wilk Alfons w baranim przebraniu, 35 cm
  Co to za owieczka? Dlaczego inni przed nią uciekają? No tak, to Alfons, wilk w przebraniu owcy. Przybiegł z bawarskich lasów aż na Šumavę i nie chce zostawić owiec w spokoju.   Pochodzi z dużej rodziny Lumpinów. Każdy członek pochodzi z innego końca świata, wszyscy jednak mają wspólną misję. Chcą być najlepszymi przyjaciółmi, być z dziećmi podczas zasypiania i przebudzania oraz spędzać z nimi czas wolny. Pluszaka wykonano z delikatnego materiału przyjemnego w dotyku.
4,5 14
69

Lumpin Wilk Alfons w baranim przebraniu, 35 cm

Lumpin Wilk Alfons w baranim przebraniu, 35 cm

Dostępność: Wyprzedano

Opis

Co to za owieczka? Dlaczego inni przed nią uciekają? No tak, to Alfons, wilk w przebraniu owcy. Przybiegł z bawarskich lasów aż na Šumavę i nie chce zostawić owiec w spokoju.
 
Pochodzi z dużej rodziny Lumpinów. Każdy członek pochodzi z innego końca świata, wszyscy jednak mają wspólną misję. Chcą być najlepszymi przyjaciółmi, być z dziećmi podczas zasypiania i przebudzania oraz spędzać z nimi czas wolny. Pluszaka wykonano z delikatnego materiału przyjemnego w dotyku.

Specyfikacje

Wysokość: 35 cm
Zalecany wiek od: 0 miesięcy

Numer katalogowy:

 690545
Udostępnij
lumpin

Ocena

4,5 (14 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć