Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Klosz NORM 69-L 51 cm, biały Klosz NORM 69-L 51 cm, biały
Klosz NORM 69-L 51 cm typu DIY (Do It Yourself) jest wyjątkowy, jeśli chodzi o wygląd. Składa się z dokładnie z 69 części, które łatwo złożyć bez konieczności użycia narzędzi lub kleju. Projektant Simon Karkov zyskał za Norm 69 nagrodę Formlandprisen 2002 w Danii & Best Item 2003 w Imm Cologne w Niemczech.Czyścić ściereczką lub pod prysznicem. Zalecamy 60 W  energooszczedną żarówkę. Klosz wykonany ze specjalnego, niepalnego materiału, kabel i oprawka nie są częścią zestawu paczki.
0,0 0
267

Klosz NORM 69-L 51 cm, biały

Klosz NORM 69-L 51 cm, biały

Dostępność: Wyprzedano

OpisKlosz NORM 69-L 51 cm typu DIY (Do It Yourself) jest wyjątkowy, jeśli chodzi o wygląd. Składa się z dokładnie z 69 części, które łatwo złożyć bez konieczności użycia narzędzi lub kleju. Projektant Simon Karkov zyskał za Norm 69 nagrodę Formlandprisen 2002 w Danii & Best Item 2003 w Imm Cologne w Niemczech.
 
Czyścić ściereczką lub pod prysznicem. Zalecamy 60 W  energooszczedną żarówkę. Klosz wykonany ze specjalnego, niepalnego materiału, kabel i oprawka nie są częścią zestawu paczki.

Specyfikacje

Kolor: biały
Materiał: tworzywo sztuczne
Pobór mocy: 60 W
Średnica: 51 cm
Waga: 1,07 kg
Wysokość: 51 cm

Numer katalogowy:

 102974
Udostępnij
normanncopenhagen

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt ma 1 pytanie

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć