Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Fiskars Quantum Sekator nożycowy do grubych gałęzi M Fiskars Quantum Sekator nożycowy do grubych gałęzi M
Długi sekator nożycowy Fiskars Quantum z hakową głowicą do cięcia świeżych gałęzi o średnicy do 3,8 cm. Wysokiej jakości solidne rączki aluminiowe posiadają korkową powierzchnię, która jest lekka i zarazem masywna dzięki zastosowaniu specjalnego stopu aluminium. Mechanizm przekładniowy PowerGear zmniejsza 3,5 razy wysiłek wkładany do cięcia w porównaniu ze standardowym mechanizmem. Rączki posiadają od wewnętrznej strony pomarańczowy pasek zapewniający bezpieczne uchwycenie i zapobiegający wyślizgnięciu narzędzia w przypadku mokrej powierzchni. Ostrza są dokładnie i precyzyjnie naostrzone, posiadają wystarczającą twardość. Korkowe wykończenie TruGrip™ z przyjemną i miękką podpórką SoftGrip™.
0,0 0
310

Fiskars Quantum Sekator nożycowy do grubych gałęzi M

Fiskars Quantum Sekator nożycowy do grubych gałęzi M

Dostępność: Wyprzedano

OpisDługi sekator nożycowy Fiskars Quantum z hakową głowicą do cięcia świeżych gałęzi o średnicy do 3,8 cm. Wysokiej jakości solidne rączki aluminiowe posiadają korkową powierzchnię, która jest lekka i zarazem masywna dzięki zastosowaniu specjalnego stopu aluminium. Mechanizm przekładniowy PowerGear zmniejsza 3,5 razy wysiłek wkładany do cięcia w porównaniu ze standardowym mechanizmem. Rączki posiadają od wewnętrznej strony pomarańczowy pasek zapewniający bezpieczne uchwycenie i zapobiegający wyślizgnięciu narzędzia w przypadku mokrej powierzchni. Ostrza są dokładnie i precyzyjnie naostrzone, posiadają wystarczającą twardość. Korkowe wykończenie TruGrip™ z przyjemną i miękką podpórką SoftGrip™.

Specyfikacje

Długość: 64 cm
Kolor: srebrny
Materiał: stal
Waga: 1,2 kg

Numer katalogowy:

 676750
Udostępnij
fiskars

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć