Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

ECG ZV 117 Prostownica do włosów ECG ZV 117 Prostownica do włosów
 Prostownica do włosów z powierzchnią ceramiczną płytek stanie się doskonałym pomocnikiem podczas modelowania włosów. Ceramiczne wykończenie płytek zapewnia łatwe przesuwanie po włosach, co powoduje zmniejszenie ich uszkodzenia. Za pomocą prostownicy można wyprostować włosy lub je nakręcić. Możliwość ustawienia temperatury od 140 – 220°C. Funkcja LOCK (zamknięcie) jest praktyczna podczas odkładania prostownicy. Docenić można również wskaźnik LED przygotowania do pracy oraz przewód zasilający z końcówką obrotową ułatwiającą manipulację. Bezpieczeństwo jest zapewnione dzięki automatycznemu wyłączeniu po 30 minutach.
4,5 10
89

ECG ZV 117 Prostownica do włosów

Zniżka -11%
ECG ZV 117 Prostownica do włosów ECG ZV 117 Prostownica do włosów ECG ZV 117 Prostownica do włosów ECG ZV 117 Prostownica do włosów ECG ZV 117 Prostownica do włosów ECG ZV 117 Prostownica do włosów ECG ZV 117 Prostownica do włosów

ECG ZV 117 Prostownica do włosów

10 ocena
Pierwotnie: 99,99 zł | Zniżka: 10,99 zł 89,00 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 79,00 zł
Dostępność: W magazynie 1 szt.
Klient otrzyma: poniedziałek 27. 03. 2023
Uzyskasz 31 Przyjemniaczków

OpisProstownica do włosów z powierzchnią ceramiczną płytek stanie się doskonałym pomocnikiem podczas modelowania włosów. Ceramiczne wykończenie płytek zapewnia łatwe przesuwanie po włosach, co powoduje zmniejszenie ich uszkodzenia.

Za pomocą prostownicy można wyprostować włosy lub je nakręcić. Możliwość ustawienia temperatury od 140 – 220°C. Funkcja LOCK (zamknięcie) jest praktyczna podczas odkładania prostownicy. Docenić można również wskaźnik LED przygotowania do pracy oraz przewód zasilający z końcówką obrotową ułatwiającą manipulację. Bezpieczeństwo jest zapewnione dzięki automatycznemu wyłączeniu po 30 minutach.

Specyfikacje

Długość: 24 cm
Kolor: biały
Materiał: tworzywo sztuczne
Pobór mocy: 40 W
Szerokość: 3 cm
Wysokość: 2,5 cm

Numer katalogowy:

 677304
Udostępnij

Ocena

4,5 (10 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć