Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Damskie zdrowotne klapki,rozmiar 41, zielone Damskie zdrowotne  klapki,rozmiar 41, zielone
Materiał: górna część skóra, podszewka textilie, podeszwa syntetikaNoga człowieka jest po sercu najwięcej obciążonym organem ciała. Dbajcie dlatego o ich zdrowie i kupcie im zdrowotne  buty Santé.Wygodne, zdrowotne klapki są odpowiednie na letnie spacery, lub jako domowe klapki i do kancelarii czy innych miejsc po cały rok. Jest urczona dla każdego oprócz kobiet w ciąźi. Buty są komfortowe wyprodukowane z naturalnego materiału ( skóra licowa, textilia), są miękkie , oddychające i absorbują wilgoć. Zaletom tej obuwii jest anomaticzny kształt nogi. Jakośćiowa podeszwa ma świetne własności tłumienia, i jest wyprodukowana z elastycznego materiału, który doskonale rozdzieli obciążenie na całą noge i absorbuje wstrząsy podczas chodzenia. Buty są lehkie i  dlatego nie obciąźają noge. Buty są certyfikowane Czeskim obuwinickim stowarzyszenię. Marka jest w programu Czeskiej jakości. Buty zdrowotne nie mamy na magazynie. Są produkowane czeską firmą  na zamówienie klienta. Dlatego czas zamówienia trwa 3-4 tygodnie.
0,0 0
118

Damskie zdrowotne klapki,rozmiar 41, zielone

Damskie zdrowotne klapki,rozmiar 41, zielone

Dostępność: Wyprzedano

OpisMateriał: górna część skóra, podszewka textilie, podeszwa syntetika
 
Noga człowieka jest po sercu najwięcej obciążonym organem ciała. Dbajcie dlatego o ich zdrowie i kupcie im zdrowotne  buty Santé.
Wygodne, zdrowotne klapki są odpowiednie na letnie spacery, lub jako domowe klapki i do kancelarii czy innych miejsc po cały rok. Jest urczona dla każdego oprócz kobiet w ciąźi. Buty są komfortowe wyprodukowane z naturalnego materiału ( skóra licowa, textilia), są miękkie , oddychające i absorbują wilgoć. Zaletom tej obuwii jest anomaticzny kształt nogi. Jakośćiowa podeszwa ma świetne własności tłumienia, i jest wyprodukowana z elastycznego materiału, który doskonale rozdzieli obciążenie na całą noge i absorbuje wstrząsy podczas chodzenia. Buty są lehkie i  dlatego nie obciąźają noge. Buty są certyfikowane Czeskim obuwinickim stowarzyszenię. Marka jest w programu Czeskiej jakości.
Buty zdrowotne nie mamy na magazynie. Są produkowane czeską firmą  na zamówienie klienta. Dlatego czas zamówienia trwa 3-4 tygodnie.

Numer katalogowy:

 411506
Udostępnij
sante

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć