Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Compactor Uchwyt na papier toaletowy Bestlock Black Compactor Uchwyt na papier toaletowy Bestlock  Black
 Posiadasz piękne płytki i nie chcą ryzykować ich uszkodzenia za pomocą wiertarki lub kleju? A może mieszkasz w wynajętym mieszkaniu i nie można wiercić w ścianach. W takim razie uchwyt na papier toaletowy Compactor z opatentowanym systemem Bestlock jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Bez użycia kleju, wiertarki lub jakichkolwiek innych narzędzi, można go łatwo przymocować do każdej gładkiej, nieporowatej powierzchni. Co więcej, równie łatwo jest go zdjąć i przenieść, czy to o kilka centymetrów, czy może do innego mieszkania później. Organizacja toalety nigdy nie była tak łatwa. Można wyposażyć całą toaletę w praktyczne uchwyty, haczyki lub półki. Uchwyt na papier toaletowy Compactor w nowoczesnym czarnym kolorze z powłoką antykorozyjną natychmiast rozwiązuje problem nieestetycznych rolek papieru na podłodze. Wytrzymała nakładka nie tylko nadaje uchwytowi atrakcyjny wygląd, ale także ułatwia odrywanie pojedynczych kawałków papieru w miejscach perforacji. Montaż systemu zawieszania Bestlock jest po prostu dziecinnie prosty. Pierwszym krokiem do udanej instalacji jest usunięcie brudu z gładkiej, nieporowatej powierzchni. Przyssawkę należy umieścić na powierzchni płytki (szkło, lustra...), nigdy na fugach! Usunąć folię ochronną z przyssawki, a następnie mocno docisnąć ją do powierzchni i zabezpieczyć nakrętką, obracając ją o 1/4 obrotu zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Teraz gotowe! Zdecydowałeś się przesunąć uchwyt o kilka centymetrów obok drzwi lub przeprowadzić do nowego domu? Nie ma problemu. Demontaż uchwytu, półki lub haka z Bestlock jest równie łatwy, jak jego montaż. Wystarczy przekręcić nakrętkę w przeciwnym kierunku i odciągnąć przyssawkę. Bestlock przylega do każdej gładkiej, nieporowatej powierzchni (szkło, lustro, płytki, metal) i znajduje szeroki zakres zastosowań w całym domu. Wszystkie produkty Bestlock są wodoodporne, dzięki czemu idealnie nadają się do łazienek, kuchni i toalet. Materiał: stal chromowana, tworzywo ABS i TPU.
5,0 4
70

Compactor Uchwyt na papier toaletowy Bestlock Black

Wyprzedaż
Compactor Uchwyt na papier toaletowy Bestlock  Black

Compactor Uchwyt na papier toaletowy Bestlock Black

4 ocena
69,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 69,99 zł
Dostępność: W drodze
Klient otrzyma: środa 29. 05. 2024
Uzyskasz 24 Przyjemniaczków

OpisPosiadasz piękne płytki i nie chcą ryzykować ich uszkodzenia za pomocą wiertarki lub kleju? A może mieszkasz w wynajętym mieszkaniu i nie można wiercić w ścianach. W takim razie uchwyt na papier toaletowy Compactor z opatentowanym systemem Bestlock jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Bez użycia kleju, wiertarki lub jakichkolwiek innych narzędzi, można go łatwo przymocować do każdej gładkiej, nieporowatej powierzchni. Co więcej, równie łatwo jest go zdjąć i przenieść, czy to o kilka centymetrów, czy może do innego mieszkania później.

Organizacja toalety nigdy nie była tak łatwa. Można wyposażyć całą toaletę w praktyczne uchwyty, haczyki lub półki. Uchwyt na papier toaletowy Compactor w nowoczesnym czarnym kolorze z powłoką antykorozyjną natychmiast rozwiązuje problem nieestetycznych rolek papieru na podłodze. Wytrzymała nakładka nie tylko nadaje uchwytowi atrakcyjny wygląd, ale także ułatwia odrywanie pojedynczych kawałków papieru w miejscach perforacji.

Montaż systemu zawieszania Bestlock jest po prostu dziecinnie prosty. Pierwszym krokiem do udanej instalacji jest usunięcie brudu z gładkiej, nieporowatej powierzchni. Przyssawkę należy umieścić na powierzchni płytki (szkło, lustra...), nigdy na fugach! Usunąć folię ochronną z przyssawki, a następnie mocno docisnąć ją do powierzchni i zabezpieczyć nakrętką, obracając ją o 1/4 obrotu zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Teraz gotowe!

Zdecydowałeś się przesunąć uchwyt o kilka centymetrów obok drzwi lub przeprowadzić do nowego domu? Nie ma problemu. Demontaż uchwytu, półki lub haka z Bestlock jest równie łatwy, jak jego montaż. Wystarczy przekręcić nakrętkę w przeciwnym kierunku i odciągnąć przyssawkę.

Bestlock przylega do każdej gładkiej, nieporowatej powierzchni (szkło, lustro, płytki, metal) i znajduje szeroki zakres zastosowań w całym domu. Wszystkie produkty Bestlock są wodoodporne, dzięki czemu idealnie nadają się do łazienek, kuchni i toalet.

Materiał: stal chromowana, tworzywo ABS i TPU.

Specyfikacje

Głębokość: 3,3 cm
Kolor: czarny
Materiał: tworzywo sztuczne, metal
Nośność: 4 kg
Szerokość: 14,8 cm
Wysokość: 22,5 cm

Numer katalogowy:

 690764
Udostępnij
compactor

Ocena

5,0 (4 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć