Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Classic world Magnesy dzikie zwierzęta, 60 elementów Classic world Magnesy dzikie zwierzęta, 60 elementów
 Tym zestawem magnesów Twoje dzieci będą się bawić w domu i podczas podróży. Składa się z pudełka, posiadającego tło magnetyczne z obrazkiem dżungli oraz elementów, z których należy złożyć zwierzęta magnetyczne. Wiernym pomocnikiem Twojego dziecka podczas zabawy będą ilustrowane karty, będące częścią zestawu. Niektóre z nich pokazują, jak złożyć różne zwierzęta, a inne to, gdzie zwierzęta żyją. Czy małpa chodzi po drzewach? Czy flaming lubi wodę? Podczas zabawy dzieci będą mogły się bawić, szukając odpowiedzi na te i wiele innych pytań i składając zwierzęta w odpowiednim miejscu.   Uwaga! Ta zabawka zawiera magnesy lub części magnetyczne. Magnesy przyciągają się względem siebie lub do metalowego przedmiotu, wewnątrz ludzkiego ciała mogą spowodować poważne obrażenia.
3,5 2
52

Classic world Magnesy dzikie zwierzęta, 60 elementów

Classic world Magnesy dzikie zwierzęta, 60 elementów

Dostępność: Wyprzedano

OpisTym zestawem magnesów Twoje dzieci będą się bawić w domu i podczas podróży. Składa się z pudełka, posiadającego tło magnetyczne z obrazkiem dżungli oraz elementów, z których należy złożyć zwierzęta magnetyczne. Wiernym pomocnikiem Twojego dziecka podczas zabawy będą ilustrowane karty, będące częścią zestawu. Niektóre z nich pokazują, jak złożyć różne zwierzęta, a inne to, gdzie zwierzęta żyją. Czy małpa chodzi po drzewach? Czy flaming lubi wodę? Podczas zabawy dzieci będą mogły się bawić, szukając odpowiedzi na te i wiele innych pytań i składając zwierzęta w odpowiednim miejscu.
 
Uwaga! Ta zabawka zawiera magnesy lub części magnetyczne. Magnesy przyciągają się względem siebie lub do metalowego przedmiotu, wewnątrz ludzkiego ciała mogą spowodować poważne obrażenia.

Specyfikacje

Głębokość: 20,5 cm
Kolor: mix kolorów
Materiał: papier
Szerokość: 27 cm
Waga: 0,83 kg
Wysokość: 5,5 cm
Zalecany wiek od: 3 lat

Numer katalogowy:

 697028
Udostępnij
classicworld

Ocena

3,5 (2 ocena)
50 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć