Menu
Cattara Grill na węgiel drzewny Trapani, 46 cm Cattara Grill na węgiel drzewny Trapani, 46 cm
Ciesz się w pełni sezonem grillowym. Grill na kółkach Trapani to doskonały pomocnik do stylowego grillowania w ogrodzie czy na tarasie. Konstrukcja jest wykonana z wysokiej jakości stali z emaliowaną powierzchnią ułatwiającą utrzymanie. Ruszt z chromowanej stali i powierzchnia do odkładania zapewniają wystarczająco miejsca również do większego grillowania. Ergonomiczne uchwyty są wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Cztery metalowe nogi z plastikowymi kółkami zapewniają bezproblemowe przemieszczanie, a wzmocnienie konstrukcji od dołu bardzo dobrą stabilność. Dzięki regulowanej wentylacji grillowanie będziesz miał zawsze pod kontrolą.Wymiary: powierzchnia grillująca 43 x 40 cm wysokość grillująca / do odkładania 57 / 66 cm
4,5 7
180

Cattara Grill na węgiel drzewny Trapani, 46 cm

Cattara Grill na węgiel drzewny Trapani, 46 cm

Dostępność: Wyprzedano

OpisCiesz się w pełni sezonem grillowym. Grill na kółkach Trapani to doskonały pomocnik do stylowego grillowania w ogrodzie czy na tarasie. Konstrukcja jest wykonana z wysokiej jakości stali z emaliowaną powierzchnią ułatwiającą utrzymanie. Ruszt z chromowanej stali i powierzchnia do odkładania zapewniają wystarczająco miejsca również do większego grillowania. Ergonomiczne uchwyty są wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego.
 
Cztery metalowe nogi z plastikowymi kółkami zapewniają bezproblemowe przemieszczanie, a wzmocnienie konstrukcji od dołu bardzo dobrą stabilność. Dzięki regulowanej wentylacji grillowanie będziesz miał zawsze pod kontrolą.
 
Wymiary:
  • powierzchnia grillująca 43 x 40 cm
  • wysokość grillująca / do odkładania 57 / 66 cm

Głębokość: 44 cm
Kolor: czarny
Materiał: stal
Szerokość: 52 cm
Wysokość: 75 cm
 680282
Udostępnij
cattara

Ocena

4,5 (7 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć