Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Żyrandol Bau Lamp S 44 cm, naturalny Żyrandol Bau Lamp S 44 cm, naturalny
Żyrandol Bau jest światowym produktem graniczącym z rzeźbiarskim dziełem sztuki. Jest kombinacją kolorów, zestawienia, geometrycznych kształtów w unikalną i kreatywną figurę. W języku niemieckim Bau znaczy konstrukcja i to jest trafne określenie. Konstrukcja lampy wytwarza obraz harmonicznej dysharmonii.Lampa Bau wyprodukowana z lipowego drzewa je typowym przykładem DIY( Do It Yourself) projektu, kiedy użytkownik zestawi swoją własną lampę sam, co nadaje lampie większą wartość. Bau jest wyjątkowa w swoim rodzaju. Łatwa konstrukcja według dołączonej instrukcji, wielkość oprawki : E27 , zalecamy 9W energooszczędne żarówki,  maksymalnie 60 W standardowe lub 11 W żarówki enerooszczędne. W skład paczki wchodzi kabel pokryty tkaniną o długości 4m.  
0,0 0
439

Żyrandol Bau Lamp S 44 cm, naturalny

Żyrandol Bau Lamp S 44 cm, naturalny

Dostępność: Wyprzedano

OpisŻyrandol Bau jest światowym produktem graniczącym z rzeźbiarskim dziełem sztuki. Jest kombinacją kolorów, zestawienia, geometrycznych kształtów w unikalną i kreatywną figurę. W języku niemieckim Bau znaczy konstrukcja i to jest trafne określenie. Konstrukcja lampy wytwarza obraz harmonicznej dysharmonii.
 
Lampa Bau wyprodukowana z lipowego drzewa je typowym przykładem DIY( Do It Yourself) projektu, kiedy użytkownik zestawi swoją własną lampę sam, co nadaje lampie większą wartość.
 
Bau jest wyjątkowa w swoim rodzaju. Łatwa konstrukcja według dołączonej instrukcji, wielkość oprawki : E27 , zalecamy 9W energooszczędne żarówki,  maksymalnie 60 W standardowe lub 11 W żarówki enerooszczędne. W skład paczki wchodzi kabel pokryty tkaniną o długości 4m.  

Specyfikacje

Długość: 57,5 cm
Kolor: naturalny
Materiał: drewno
Pobór mocy: 60 W
Waga: 1,2 kg
Wysokość: 44 cm

Numer katalogowy:

 102981
Udostępnij
normanncopenhagen

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner