Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Worek do siedzenia zielony 181 x 141 cm Worek do siedzenia zielony 181 x 141 cm
Worek do siedzenia jest popularnym rodzajem pufy i trendy meblem świetnie pasującym do nowocześnie urządzonego wnętrza. Kolorystyka worka jest tak dobrana, aby ożywić zarówno mieszkanie, jak i ogród. Dzięki swojemu kształtowi worek zapewni Ci komfort i wygodę przy odpoczynku. Worek jest wypełniony styropianowymi kuleczkami EPS, które zachowują kształt, dopasowują się do ułożenia ciała i przyjemnie grzeją. Worek do siedzenia 181 x 141 cm jest pięknym designowym meblem, który szczególnie dobrze nadaje się do salonu przed telewizor, do pokoju gościnnego lub dziecięcego. Możesz go także wynieść do ogrodu bez obawy, że się zniszczy lub pobrudzi. Dzięki niewielkim rozmiarom 181 x 141 cm zmieści się również w małym mieszkaniu. Wytrzymuje wagę do 200 kg!Worki do siedzenia posiadają dodatkowe zabezpieczenia przed wysypaniem wypełniających je kuleczek - 2x zamek błyskawiczny i rzepy, nie musisz się więc obawiać o bezpieczeńśtwo swojego dziecka.Czyszczenie worka:Zewnątrznej powłoki worka nie można zdjąć ani jej wyprać, możliwe jest natomiast czyszczenie przy pomocy wilgotnej szmatki. W przypadku poważniejszego zabrudzenia wystarczy użyć wody z mydłem. Należy dokładnie usunąć pozostałości mydła, aby zapobiec powstaniu plam.
2,0 1
209

Worek do siedzenia zielony 181 x 141 cm

Worek do siedzenia zielony 181 x 141 cm

Dostępność: Wyprzedano

Opis



Worek do siedzenia jest popularnym rodzajem pufy i trendy meblem świetnie pasującym do nowocześnie urządzonego wnętrza. Kolorystyka worka jest tak dobrana, aby ożywić zarówno mieszkanie, jak i ogród. Dzięki swojemu kształtowi worek zapewni Ci komfort i wygodę przy odpoczynku. Worek jest wypełniony styropianowymi kuleczkami EPS, które zachowują kształt, dopasowują się do ułożenia ciała i przyjemnie grzeją. Worek do siedzenia 181 x 141 cm jest pięknym designowym meblem, który szczególnie dobrze nadaje się do salonu przed telewizor, do pokoju gościnnego lub dziecięcego. Możesz go także wynieść do ogrodu bez obawy, że się zniszczy lub pobrudzi. Dzięki niewielkim rozmiarom 181 x 141 cm zmieści się również w małym mieszkaniu. Wytrzymuje wagę do 200 kg!
 
Worki do siedzenia posiadają dodatkowe zabezpieczenia przed wysypaniem wypełniających je kuleczek - 2x zamek błyskawiczny i rzepy, nie musisz się więc obawiać o bezpieczeńśtwo swojego dziecka.
 
Czyszczenie worka:
Zewnątrznej powłoki worka nie można zdjąć ani jej wyprać, możliwe jest natomiast czyszczenie przy pomocy wilgotnej szmatki. W przypadku poważniejszego zabrudzenia wystarczy użyć wody z mydłem. Należy dokładnie usunąć pozostałości mydła, aby zapobiec powstaniu plam.

Numer katalogowy:

 592760
Udostępnij

Ocena

2,0 (1 ocena)
0 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć