Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Orava RM-208 B wydajny mikser kuchenny, czarny Orava RM-208 B wydajny mikser kuchenny, czarny
Wysokiej jakości blender kuchenny ORAVA RM-208 B może miksować każdy rodzaj żywności i zawsze osiąga doskonałe rezultaty. Oprócz miksowania, mieszania, rozdrabniania i siekania, blender może z łatwością przygotować owocowe jedzenie dla niemowląt, smoothie, desery, lody, sorbety lub pasty do smarowania.Dzięki dużej mocy i ostremu 4-ostrzowemu ostrzu ze stali nierdzewnej, mikser dosłownie rozbija żywność na małe kawałeczki, aby zachować strukturę komórkową blendowanych owoców i warzyw, co zapewni organizmowi więcej witamin i szybciej je wchłonie. W porównaniu do soku z sokowirówki, przetwarzanie owoców i warzyw w blenderze daje kremowy, gładki i spieniony sok, który jest pełen cennego błonnika.Wysokiej jakości szklany pojemnik jest wystarczająco wytrzymały, aby blendować w nim gorące i zimne potrawy. Materiał, z którego wykonany jest pojemnik nie zatrzymuje zapachu ani smaku potraw, dzięki czemu w blenderze można przygotowywać także domowe zupy czy sosy.W zestawie znajduje się pokrywka ułatwiająca przenoszenie miksera oraz antypoślizgowe nóżki zapewniające całkowitą stabilność. Mikser poradzi sobie ze wszystkimi składnikami, od owoców i warzyw po lód.Dzięki dwóm regulowanym prędkościom możesz blendować, kruszyć i siekać składniki do dowolnej konsystencji.Istnieje również funkcja Pulse, dzięki której blender rozwija natychmiastową maksymalną moc.Czyszczenie jest bardzo łatwe, wszystkie zdejmowane części można myć w zmywarce.
0,0 0
280

Orava RM-208 B wydajny mikser kuchenny, czarny

Nowość
Orava RM-208 B wydajny mikser kuchenny, czarny Orava RM-208 B wydajny mikser kuchenny, czarny Orava RM-208 B wydajny mikser kuchenny, czarny Orava RM-208 B wydajny mikser kuchenny, czarny Orava RM-208 B wydajny mikser kuchenny, czarny

Orava RM-208 B wydajny mikser kuchenny, czarny

279,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 279,99 zł
Dostępność: W magazynie 1 szt.
Klient otrzyma: środa 28. 02. 2024
Uzyskasz 158 Przyjemniaczków

OpisWysokiej jakości blender kuchenny ORAVA RM-208 B może miksować każdy rodzaj żywności i zawsze osiąga doskonałe rezultaty. Oprócz miksowania, mieszania, rozdrabniania i siekania, blender może z łatwością przygotować owocowe jedzenie dla niemowląt, smoothie, desery, lody, sorbety lub pasty do smarowania.
 
Dzięki dużej mocy i ostremu 4-ostrzowemu ostrzu ze stali nierdzewnej, mikser dosłownie rozbija żywność na małe kawałeczki, aby zachować strukturę komórkową blendowanych owoców i warzyw, co zapewni organizmowi więcej witamin i szybciej je wchłonie. W porównaniu do soku z sokowirówki, przetwarzanie owoców i warzyw w blenderze daje kremowy, gładki i spieniony sok, który jest pełen cennego błonnika.
 
Wysokiej jakości szklany pojemnik jest wystarczająco wytrzymały, aby blendować w nim gorące i zimne potrawy. Materiał, z którego wykonany jest pojemnik nie zatrzymuje zapachu ani smaku potraw, dzięki czemu w blenderze można przygotowywać także domowe zupy czy sosy.
 
W zestawie znajduje się pokrywka ułatwiająca przenoszenie miksera oraz antypoślizgowe nóżki zapewniające całkowitą stabilność. Mikser poradzi sobie ze wszystkimi składnikami, od owoców i warzyw po lód.
Dzięki dwóm regulowanym prędkościom możesz blendować, kruszyć i siekać składniki do dowolnej konsystencji.
Istnieje również funkcja Pulse, dzięki której blender rozwija natychmiastową maksymalną moc.
Czyszczenie jest bardzo łatwe, wszystkie zdejmowane części można myć w zmywarce.

Specyfikacje

Głębokość: 13 cm
Kolor: czarny
Materiał: szkło + metal + tworzywo sztuczne
Pobór mocy: 500 W
Pojemność pojemnika: 1,5 l
Poziom hałasu: 85 dB
Szerokość: 15,5 cm
Waga: 2,67 kg
Wysokość: 38 cm

Numer katalogowy:

 804785

Dołączone pliki:

RM-208_PL.pdf

Udostępnij
orava

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.