Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Orava RM-208 W wysokowydajny blender kielichowy, biały Orava RM-208 W wysokowydajny blender kielichowy, biały
 Wysokiej jakości blender kielichowy ORAVA RM-208 W potrafi miksować wszystkie rodzaje żywności i zawsze osiąga doskonałe rezultaty. Oprócz miksowania, mieszania, kruszenia i siekania, mikser może z łatwością przygotować owoce dla małych dzieci, koktajle, desery, lody, sorbety czy pasty do smarowania. Dzięki wysokiej wydajności i ostremu 4-ostrzowemu nożowi ze stali nierdzewnej, blender dosłownie rozdrabnia składniki na małe kawałki, zachowując w ten sposób strukturę komórkową mieszanych owoców i warzyw, co zapewnia organizmowi więcej witamin i ich szybsze wchłanianie. W porównaniu do soku z sokowirówki, po rozdrobnieniu owoców i warzyw w blenderze, otrzymujesz kremowy, gładki i pienisty sok pełen cennego błonnika. Wysokiej jakości szklany pojemnik jest wystarczająco trwały, aby mieszać gorące i zimne potrawy. Materiał, z którego jest wykonany pojemnik nie wychwytuje zapachu ani smaku potraw, dzięki czemu w blenderze można również przygotować domowe zupy czy sosy. Opakowanie zawiera pokrywę ułatwiającą obsługę miksera oraz nóżki antypoślizgowe zapewniające absolutną stabilność. Blender poradzi sobie ze wszystkimi składnikami, od owoców i warzyw po lód. Dzięki dwóm regulowanym prędkościom miksujesz, miażdżysz i siekasz składniki do pożądanej konsystencji. Dostępna jest funkcja Pulse, dzięki której blender natychmiast osiąga maksymalną moc. Czyszczenie jest bardzo proste, wszystkie zdejmowane części można myć w zmywarce.
0,0 0
239

Orava RM-208 W wysokowydajny blender kielichowy, biały

Zniżka -11%
Orava RM-208 W wysokowydajny blender kielichowy, biały Orava RM-208 W wysokowydajny blender kielichowy, biały Orava RM-208 W wysokowydajny blender kielichowy, biały Orava RM-208 W wysokowydajny blender kielichowy, biały Orava RM-208 W wysokowydajny blender kielichowy, biały

Orava RM-208 W wysokowydajny blender kielichowy, biały

Pierwotnie: 269,99 zł | Zniżka: 30,99 zł 239,00 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 239,00 zł
Dostępność: W magazynie 2 sztuki
Klient otrzyma: wtorek 04. 04. 2023
Uzyskasz 42 Przyjemniaczków

OpisWysokiej jakości blender kielichowy ORAVA RM-208 W potrafi miksować wszystkie rodzaje żywności i zawsze osiąga doskonałe rezultaty. Oprócz miksowania, mieszania, kruszenia i siekania, mikser może z łatwością przygotować owoce dla małych dzieci, koktajle, desery, lody, sorbety czy pasty do smarowania.

Dzięki wysokiej wydajności i ostremu 4-ostrzowemu nożowi ze stali nierdzewnej, blender dosłownie rozdrabnia składniki na małe kawałki, zachowując w ten sposób strukturę komórkową mieszanych owoców i warzyw, co zapewnia organizmowi więcej witamin i ich szybsze wchłanianie. W porównaniu do soku z sokowirówki, po rozdrobnieniu owoców i warzyw w blenderze, otrzymujesz kremowy, gładki i pienisty sok pełen cennego błonnika.

Wysokiej jakości szklany pojemnik jest wystarczająco trwały, aby mieszać gorące i zimne potrawy. Materiał, z którego jest wykonany pojemnik nie wychwytuje zapachu ani smaku potraw, dzięki czemu w blenderze można również przygotować domowe zupy czy sosy.

Opakowanie zawiera pokrywę ułatwiającą obsługę miksera oraz nóżki antypoślizgowe zapewniające absolutną stabilność. Blender poradzi sobie ze wszystkimi składnikami, od owoców i warzyw po lód.

Dzięki dwóm regulowanym prędkościom miksujesz, miażdżysz i siekasz składniki do pożądanej konsystencji.

Dostępna jest funkcja Pulse, dzięki której blender natychmiast osiąga maksymalną moc.

Czyszczenie jest bardzo proste, wszystkie zdejmowane części można myć w zmywarce.

Specyfikacje

Głębokość: 13 cm
Kolor: biały
Materiał: szkło + metal + tworzywo sztuczne
Pobór mocy: 500 W
Pojemność pojemnika: 1,5 l
Poziom hałasu: 85 dB
Szerokość: 15,5 cm
Waga: 2,67 kg
Wysokość: 38 cm

Numer katalogowy:

 804784
Udostępnij
orava

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć