Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Orava RM-208 W wysokowydajny blender kielichowy, biały Orava RM-208 W wysokowydajny blender kielichowy, biały
  Wysokiej jakości blender kielichowy ORAVA RM-208 W potrafi miksować wszystkie rodzaje żywności i zawsze osiąga doskonałe rezultaty. Oprócz miksowania, mieszania, kruszenia i siekania, mikser może z łatwością przygotować owoce dla małych dzieci, koktajle, desery, lody, sorbety czy pasty do smarowania. Dzięki wysokiej wydajności i ostremu 4-ostrzowemu nożowi ze stali nierdzewnej, blender dosłownie rozdrabnia składniki na małe kawałki, zachowując w ten sposób strukturę komórkową mieszanych owoców i warzyw, co zapewnia organizmowi więcej witamin i ich szybsze wchłanianie. W porównaniu do soku z sokowirówki, po rozdrobnieniu owoców i warzyw w blenderze, otrzymujesz kremowy, gładki i pienisty sok pełen cennego błonnika. Wysokiej jakości szklany pojemnik jest wystarczająco trwały, aby mieszać gorące i zimne potrawy. Materiał, z którego jest wykonany pojemnik nie wychwytuje zapachu ani smaku potraw, dzięki czemu w blenderze można również przygotować domowe zupy czy sosy. Opakowanie zawiera pokrywę ułatwiającą obsługę miksera oraz nóżki antypoślizgowe zapewniające absolutną stabilność. Blender poradzi sobie ze wszystkimi składnikami, od owoców i warzyw po lód. Dzięki dwóm regulowanym prędkościom miksujesz, miażdżysz i siekasz składniki do pożądanej konsystencji. Dostępna jest funkcja Pulse, dzięki której blender natychmiast osiąga maksymalną moc. Czyszczenie jest bardzo proste, wszystkie zdejmowane części można myć w zmywarce.
3,5 2
199

Orava RM-208 W wysokowydajny blender kielichowy, biały

Zniżka -29%
Orava RM-208 W wysokowydajny blender kielichowy, biały Orava RM-208 W wysokowydajny blender kielichowy, biały Orava RM-208 W wysokowydajny blender kielichowy, biały Orava RM-208 W wysokowydajny blender kielichowy, biały Orava RM-208 W wysokowydajny blender kielichowy, biały

Orava RM-208 W wysokowydajny blender kielichowy, biały

2 ocena
Pierwotnie: 279,99 zł | Zniżka: 80,99 zł 199,00 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 199,00 zł
Dostępność: W magazynie 1 szt.
Klient otrzyma: wtorek 28. 05. 2024
Uzyskasz 58 Przyjemniaczków

Opis

Wysokiej jakości blender kielichowy ORAVA RM-208 W potrafi miksować wszystkie rodzaje żywności i zawsze osiąga doskonałe rezultaty. Oprócz miksowania, mieszania, kruszenia i siekania, mikser może z łatwością przygotować owoce dla małych dzieci, koktajle, desery, lody, sorbety czy pasty do smarowania.

Dzięki wysokiej wydajności i ostremu 4-ostrzowemu nożowi ze stali nierdzewnej, blender dosłownie rozdrabnia składniki na małe kawałki, zachowując w ten sposób strukturę komórkową mieszanych owoców i warzyw, co zapewnia organizmowi więcej witamin i ich szybsze wchłanianie. W porównaniu do soku z sokowirówki, po rozdrobnieniu owoców i warzyw w blenderze, otrzymujesz kremowy, gładki i pienisty sok pełen cennego błonnika.

Wysokiej jakości szklany pojemnik jest wystarczająco trwały, aby mieszać gorące i zimne potrawy. Materiał, z którego jest wykonany pojemnik nie wychwytuje zapachu ani smaku potraw, dzięki czemu w blenderze można również przygotować domowe zupy czy sosy.

Opakowanie zawiera pokrywę ułatwiającą obsługę miksera oraz nóżki antypoślizgowe zapewniające absolutną stabilność. Blender poradzi sobie ze wszystkimi składnikami, od owoców i warzyw po lód.

Dzięki dwóm regulowanym prędkościom miksujesz, miażdżysz i siekasz składniki do pożądanej konsystencji.

Dostępna jest funkcja Pulse, dzięki której blender natychmiast osiąga maksymalną moc.

Czyszczenie jest bardzo proste, wszystkie zdejmowane części można myć w zmywarce.

Specyfikacje

Głębokość: 13 cm
Kolor: biały
Materiał: szkło + metal + tworzywo sztuczne
Pobór mocy: 500 W
Pojemność pojemnika: 1,5 l
Poziom hałasu: 85 dB
Szerokość: 15,5 cm
Waga: 2,67 kg
Wysokość: 38 cm

Numer katalogowy:

 804784

Dołączone pliki:

RM-208_PL.pdf

Udostępnij
orava

Ocena

3,5 (2 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.