Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

AKAI Przenośny głośnik z BT ABTS-45 AKAI Przenośny głośnik z BT ABTS-45
 Potężny przenośny głośnik Bluetooth o mocy 20 W z funkcją odtwarzania przez USB jest wystarczająco głośny do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz oraz zapewnia czysty dźwięk przy każdej głośności. Posiada port USB do odtwarzania muzyki i akumulator o pojemności 3000 mA. Można go podłączyć do odtwarzacza muzyki, takiego jak telewizor, komputer lub telefon komórkowy za pomocą wejścia Aux-In. Jego funkcje łączności oraz głośny i czysty dźwięk sprawiają, że nadaje się do codziennego użytku. Ponadto posiada gniazdo mikrofonu i pasek do przenoszenia. Po pełnym naładowaniu zapewnia do 4 godzin ciągłego odtwarzania muzyki. Ponadto ma możliwość ładowania przez USB, dzięki czemu można go łatwo naładować za pomocą power banku.
0,0 0
404

AKAI Przenośny głośnik z BT ABTS-45

AKAI Przenośny głośnik z BT ABTS-45

403,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 403,99 zł
Dostępność: W magazynie 2 sztuki
Klient otrzyma: poniedziałek 02. 10. 2023
Uzyskasz 166 Przyjemniaczków

OpisPotężny przenośny głośnik Bluetooth o mocy 20 W z funkcją odtwarzania przez USB jest wystarczająco głośny do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz oraz zapewnia czysty dźwięk przy każdej głośności.

Posiada port USB do odtwarzania muzyki i akumulator o pojemności 3000 mA. Można go podłączyć do odtwarzacza muzyki, takiego jak telewizor, komputer lub telefon komórkowy za pomocą wejścia Aux-In. Jego funkcje łączności oraz głośny i czysty dźwięk sprawiają, że nadaje się do codziennego użytku. Ponadto posiada gniazdo mikrofonu i pasek do przenoszenia.

Po pełnym naładowaniu zapewnia do 4 godzin ciągłego odtwarzania muzyki. Ponadto ma możliwość ładowania przez USB, dzięki czemu można go łatwo naładować za pomocą power banku.

Specyfikacje

Głębokość: 19,2 cm
Kolor: czarny
Moc: 20 W
Szerokość: 41,1 cm
Waga: 2,33 kg
Wysokość: 20,8 cm

Numer katalogowy:

 805844
Udostępnij
akai

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć