Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Westmark Zestaw plastikowych desek do krojenia Practico, 38 x 30 cm, 4 szt. Westmark Zestaw plastikowych desek do krojenia  Practico, 38 x 30 cm, 4 szt.
 Te kolorowe deski do krojenia Practico firmy Westmark spodobają się zarówno Tobie, jak i Twoim dzieciom. Każda deska do krojenia ma wymiary 38 x 30 x 1 cm (szer. x gł. x wys.) i jest przeznaczona do innego rodzaju żywności. Deski wyróżniają się symbolem obrazkowym i kolorem. Zielona deska do krojenia nadaje się do warzyw, żółta do kurczaka, czerwona do wołowiny, a niebieska do ryb. Te deski do krojenia Practico mają powłokę antypoślizgową, która sprawia, że przylegają do stołu i nie ślizgają się. Uwaga: należy kroić tylko na gładkiej stronie bez powłoki antypoślizgowej. Deski są wykonane z elastycznego tworzywa sztucznego (PP) niezawierającego BPA, co ułatwia ich przenoszenie i opróżnianie. Są również świetne do przechowywania, dzięki oczku do zawieszania można je zawiesić w dowolnym miejscu i zaoszczędzić dużo miejsca w szufladzie. Można je myć w zmywarce.
0,0 0
45