Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Urządzenie antystresowe do masażu głowy, 24 cm Urządzenie antystresowe do masażu głowy, 24 cm
 Delektuj się przyjemnym uczuciem relaksu i dobrego nastroju, dzięki tej popularnej miotełce do masażu. Działa doskonale przeciwstresowo, w stanach lękowych lub w przypadku bezsenności. Poprzez powolny okrężny ruch we wszystkich kierunkach poczujesz coś tak intensywnego, że będziesz chciał jeszcze.   Długie włosy powinny zostać rozpuszczone dla zapewnienia optymalnego kontaktu ze skórą głowy. Masaż ma większy efekt i jest bardziej przyjemny, jeżeli wykonuje go druga osoba.   Dostarczana jest w kilku wariantach kolorystycznych, bez możliwości wyboru.
4,5 104
26

Urządzenie antystresowe do masażu głowy, 24 cm

Urządzenie antystresowe do masażu głowy, 24 cm Urządzenie antystresowe do masażu głowy, 24 cm Urządzenie antystresowe do masażu głowy, 24 cm
W tym tygodniu produkt kupiło 6 klientów

Urządzenie antystresowe do masażu głowy, 24 cm

104 ocena
25,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 25,99 zł
Dostępność: W magazynie 5szt.
Klient otrzyma: wtorek 04. 04. 2023
Uzyskasz 11 Przyjemniaczków

OpisDelektuj się przyjemnym uczuciem relaksu i dobrego nastroju, dzięki tej popularnej miotełce do masażu. Działa doskonale przeciwstresowo, w stanach lękowych lub w przypadku bezsenności. Poprzez powolny okrężny ruch we wszystkich kierunkach poczujesz coś tak intensywnego, że będziesz chciał jeszcze.
 
Długie włosy powinny zostać rozpuszczone dla zapewnienia optymalnego kontaktu ze skórą głowy. Masaż ma większy efekt i jest bardziej przyjemny, jeżeli wykonuje go druga osoba.
 
Dostarczana jest w kilku wariantach kolorystycznych, bez możliwości wyboru.

Specyfikacje

Długość: 24 cm

Numer katalogowy:

 685312
Udostępnij

Ocena

4,5 (104 ocena)
98 % klientów poleca
2 opinia

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć