Tescoma SEASON pojemniczki na przyprawyszuflady 6 szt., białe Tescoma SEASON pojemniczki na przyprawyszuflady 6 szt., białe
Tescoma SEASON pojemniczki na przyprawy do szuflady 6 szt., białe. Luksusowy zestaw doskonały do przechowywania pojemników na przyprawy w kuchennej szufladzie. Przyprawy ułożone na leżąco są dobrze widoczne, można sięgać po każdą z osobna lub przenieść je razem na blat kuchenny wraz ze stojakiem. Pojemniki są uniwersalne, sprzedawane z 6 wieczkami do mielonych przypraw oraz 6 zamiennymi wieczkami do przypraw w całości. Stojaki z pojemnikami w szufladach można grupować. Pojemniki zostały wykonane z wysokiej jakości odpornego szkła, a wieczka z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Szklane pojemniki, wieczka i zamknięcia można myć w zmywarce. Stojak należy czyścić wilgotną szmatką. 3 lata gwarancji.
0,0 0
93

Tescoma SEASON pojemniczki na przyprawyszuflady 6 szt., białe

Tescoma SEASON pojemniczki na przyprawyszuflady 6 szt., białe

Dostępność: Wyprzedano

OpisTescoma SEASON pojemniczki na przyprawy do szuflady 6 szt., białe. Luksusowy zestaw doskonały do przechowywania pojemników na przyprawy w kuchennej szufladzie. Przyprawy ułożone na leżąco są dobrze widoczne, można sięgać po każdą z osobna lub przenieść je razem na blat kuchenny wraz ze stojakiem. Pojemniki są uniwersalne, sprzedawane z 6 wieczkami do mielonych przypraw oraz 6 zamiennymi wieczkami do przypraw w całości. Stojaki z pojemnikami w szufladach można grupować. Pojemniki zostały wykonane z wysokiej jakości odpornego szkła, a wieczka z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Szklane pojemniki, wieczka i zamknięcia można myć w zmywarce. Stojak należy czyścić wilgotną szmatką. 3 lata gwarancji.

Długość: 29,5 cm
Kolor: biały
Szerokość: 12 cm
Zmywarka: tak
 104798
Udostępnij
tescoma

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć