Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

ProfiCook EOS 1270 zestaw rozpylaczy do przypraw, 2 szt. ProfiCook EOS 1270 zestaw rozpylaczy do przypraw, 2 szt.
Zestaw wysokiej jakości rozpylaczy jest idealnym pomocnikiem w kuchni. Rozpylacze nadają się do mieszania niezbędnych proporcji różnych uzupełniających się smaków w przygotowywanych potrawach. Gotowanie może być niezwykle przyjemne. Zastosowanie płynnych przypraw doda niesamowitego smaku każdej potrawie. Dozownik można napełnić olejem, oliwą z oliwek, sokiem z cytryny lub limonki, octem, a nawet sosem sojowym. Następnie wystarczy nacisnąć pompkę ciśnieniową, a dozownik wytworzy równomierną mgiełkę. Będziesz mógł przygotować duże ilości płynnych przypraw, ponieważ dozownik ma pojemność do 100 ml.Ten przydatny dozownik jest idealny do każdej nowoczesnej kuchni. Nadaje się na przykład do grillowania, pikników i nie tylko. Dozownik jest wielokrotnego użytku. Dołączony do zestawu składany lejek sprawi, że napełnianie go będzie bardzo proste, a skala z przodu butelki pozwoli dokładnie określić ilość użytej przyprawy w płynie.Odkryj świat intensywnych smaków i precyzji bez wysiłku dzięki zestawowi ProfiCook Sprayer Set. To połączenie funkcjonalności i elegancji przenosi kulinarne doznania na nowy poziom.Zestaw zawiera dwie wysokiej jakości butelki z rozpylaczem, każda o pojemności 100 ml. Chowany przycisk i prosty mechanizm pompki sprawiają, że dokładne dozowanie jest dziecinnie proste. Żadna kropla nie zostanie utracona, a przedawkowanie nie zepsuje smaku. Optymalne wyniki uzyskuje się dzięki ukierunkowanemu rozpylaniu. Skala i wziernik na butelkach pozwalają kontrolować zawartość. Łatwo nadaj swoim potrawom doskonały smak. Zestaw rozpylaczy do octu i oleju stanie się esencją Twojej kulinarnej podróży - precyzja, estetyka i przyjemność w jednym.
4,5 3
99

ProfiCook EOS 1270 zestaw rozpylaczy do przypraw, 2 szt.

ProfiCook EOS 1270 zestaw rozpylaczy do przypraw, 2 szt.

Dostępność: Wyprzedano

OpisZestaw wysokiej jakości rozpylaczy jest idealnym pomocnikiem w kuchni. Rozpylacze nadają się do mieszania niezbędnych proporcji różnych uzupełniających się smaków w przygotowywanych potrawach. Gotowanie może być niezwykle przyjemne. Zastosowanie płynnych przypraw doda niesamowitego smaku każdej potrawie.
Dozownik można napełnić olejem, oliwą z oliwek, sokiem z cytryny lub limonki, octem, a nawet sosem sojowym. Następnie wystarczy nacisnąć pompkę ciśnieniową, a dozownik wytworzy równomierną mgiełkę. Będziesz mógł przygotować duże ilości płynnych przypraw, ponieważ dozownik ma pojemność do 100 ml.
Ten przydatny dozownik jest idealny do każdej nowoczesnej kuchni. Nadaje się na przykład do grillowania, pikników i nie tylko. Dozownik jest wielokrotnego użytku. Dołączony do zestawu składany lejek sprawi, że napełnianie go będzie bardzo proste, a skala z przodu butelki pozwoli dokładnie określić ilość użytej przyprawy w płynie.
Odkryj świat intensywnych smaków i precyzji bez wysiłku dzięki zestawowi ProfiCook Sprayer Set. To połączenie funkcjonalności i elegancji przenosi kulinarne doznania na nowy poziom.
Zestaw zawiera dwie wysokiej jakości butelki z rozpylaczem, każda o pojemności 100 ml. Chowany przycisk i prosty mechanizm pompki sprawiają, że dokładne dozowanie jest dziecinnie proste. Żadna kropla nie zostanie utracona, a przedawkowanie nie zepsuje smaku.
Optymalne wyniki uzyskuje się dzięki ukierunkowanemu rozpylaniu. Skala i wziernik na butelkach pozwalają kontrolować zawartość. Łatwo nadaj swoim potrawom doskonały smak.
Zestaw rozpylaczy do octu i oleju stanie się esencją Twojej kulinarnej podróży - precyzja, estetyka i przyjemność w jednym.

Specyfikacje

Ilość sztuk w zestawie: 2 szt.
Kolor: srebrny
Materiał: nierdzewny + tworzywo sztuczne
Objętość: 100 ml
Średnica: 4 cm
Waga: 0,16 kg
Wysokość: 17,2 cm

Numer katalogowy:

 806663
Udostępnij
proficook

Ocena

4,5 (3 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.