Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Orion, 16-częściowy komplet pojemników na przyprawy w stojaku BLACK Orion, 16-częściowy komplet pojemników na przyprawy w stojaku BLACK
 Designerski obrotowy drewniany stojak z czarnymi listwami ze stali nierdzewnej z otworami, zawierający 16 sztuk szklanych naczyń na przyprawy o średnicy 4,5 cm i wysokości 10 cm. Każde ma plastikowe wieczko z otworami do sypania i pokrywkę. W zależności od wsypanej przyprawy lub smaku można pozostawić lub usunąć wieczko z otworami do sypania. Po usunięciu wieczka można wygodnie wsypać i wysypać większe kawałki np. ziela angielskiego, goździki. Cały stojak będzie nie tylko stylowym elementem na nowoczesnym lub klasycznym blacie kuchennym, ale da ci również doskonały przegląd przechowywanych przypraw.  Szklane naczynia na przyprawy można myć w razie potrzeby w zmywarce, inne plastikowe części wystarczy umyć w ciepłej wodzie z detergentem i pozostawić do wyschnięcia. Wymiary: stojak - 17,5 x 17,5 x 29,5 cm, naczynie na przyprawy - pojemność 0,08 l, śr. 4,5 cm, wys. 10 cm. Szklane naczynia na przyprawy (bez pokrywek i wieczek) można myć w zmywarce.
4,5 43
170

Orion, 16-częściowy komplet pojemników na przyprawy w stojaku BLACK

Orion, 16-częściowy komplet pojemników na przyprawy w stojaku BLACK Orion, 16-częściowy komplet pojemników na przyprawy w stojaku BLACK Orion, 16-częściowy komplet pojemników na przyprawy w stojaku BLACK Orion, 16-częściowy komplet pojemników na przyprawy w stojaku BLACK
W tym tygodniu produkt kupiło 8 klientów

Orion, 16-częściowy komplet pojemników na przyprawy w stojaku BLACK

43 ocena
169,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 169,99 zł
Dostępność: W drodze
Klient otrzyma: piątek 08. 12. 2023
Uzyskasz 88 Przyjemniaczków

OpisDesignerski obrotowy drewniany stojak z czarnymi listwami ze stali nierdzewnej z otworami, zawierający 16 sztuk szklanych naczyń na przyprawy o średnicy 4,5 cm i wysokości 10 cm. Każde ma plastikowe wieczko z otworami do sypania i pokrywkę. W zależności od wsypanej przyprawy lub smaku można pozostawić lub usunąć wieczko z otworami do sypania. Po usunięciu wieczka można wygodnie wsypać i wysypać większe kawałki np. ziela angielskiego, goździki.
Cały stojak będzie nie tylko stylowym elementem na nowoczesnym lub klasycznym blacie kuchennym, ale da ci również doskonały przegląd przechowywanych przypraw. 
Szklane naczynia na przyprawy można myć w razie potrzeby w zmywarce, inne plastikowe części wystarczy umyć w ciepłej wodzie z detergentem i pozostawić do wyschnięcia.
Wymiary: stojak - 17,5 x 17,5 x 29,5 cm, naczynie na przyprawy - pojemność 0,08 l, śr. 4,5 cm, wys. 10 cm. Szklane naczynia na przyprawy (bez pokrywek i wieczek) można myć w zmywarce.

Specyfikacje

Głębokość: 17,5 cm
Ilość sztuk w zestawie: 16 szt.
Kolor: czarny
Materiał: szkło + drewno
Szerokość: 17,5 cm
Waga: 2,27 kg
Wysokość: 29,5 cm

Numer katalogowy:

 125092
Udostępnij
orion

Ocena

4,5 (43 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt ma 1 pytanie

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć