Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Tescoma Nóż antyadhezyjny uniwersalny PRESTO TONE, 8 cm Tescoma Nóż antyadhezyjny uniwersalny PRESTO TONE, 8 cm
 Noże z powłoką antyadhezyjną Presto Tone, które delikatnie kroją. Produkty nie przywierają do ostrza, dlatego nóż łatwo się czyści. Noże posiadają pokrowiec zapewniający bezpieczne przechowywanie. Zostały wykonane z najwyższej klasy stali nierdzewnej, wytrzymałego plastiku i posiadają wysokiej jakości powłokę antyadhezyjną. Są odpowiednie do zmywarki, nie można ich myć druciakami oraz środkami na bazie piasku. Należy przechowywać poza zasięgiem dzieci. Gwarancja: 3 lata.
5,0 4
27

Tescoma Nóż antyadhezyjny uniwersalny PRESTO TONE, 8 cm

Tescoma Nóż antyadhezyjny uniwersalny PRESTO TONE, 8 cm

Dostępność: Wyprzedano

OpisNoże z powłoką antyadhezyjną Presto Tone, które delikatnie kroją. Produkty nie przywierają do ostrza, dlatego nóż łatwo się czyści. Noże posiadają pokrowiec zapewniający bezpieczne przechowywanie. Zostały wykonane z najwyższej klasy stali nierdzewnej, wytrzymałego plastiku i posiadają wysokiej jakości powłokę antyadhezyjną. Są odpowiednie do zmywarki, nie można ich myć druciakami oraz środkami na bazie piasku. Należy przechowywać poza zasięgiem dzieci. Gwarancja: 3 lata.

Specyfikacje

Długość: 19 cm
Długość ostrza: 8 cm
Materiał: nierdzewny + tworzywo sztuczne
Szerokość: 2,5 cm
Zmywarka: tak

Numer katalogowy:

 115385
Udostępnij
tescoma

Ocena

5,0 (4 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć