Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Sixtol Zestaw zacisków poziomujących LEVEL SYSTEM T-HOLD 3 mm, 500 szt. Sixtol Zestaw zacisków poziomujących LEVEL SYSTEM T-HOLD 3 mm, 500 szt.
 Zestaw wysokiej jakości klipsów poziomujących LEVEL SYSTEM T-HOLD do poziomowania płytek. Klipsy te są używane w połączeniu z klinami poziomującymi i szczypcami podczas układania płytek w celu wypoziomowania - włóż klipsy do spoin zgodnie z szerokością spoiny, włóż klin do klipsa i użyj specjalnych szczypiec poziomujących, aby wypoziomować płytki. Po związaniu kleju pod płytkami, użyj gumowego młotka do wybicia klipsów, uszczelnij połączenia i gotowe. Kliny, szczypce i młotek nie wchodzą w skład zestawu i należy je dokupić w razie potrzeby. Główne zalety: ·         łatwe, szybkie i precyzyjne układanie płytek ·         usuwa nierówności wysokości między płytkami, tzw. lippage ·         nadaje się do płytek ze wszystkich materiałów i o różnych kształtach Zastosowanie: 1.       Podczas montażu włóż klipsy o żądanej szerokości fugi w spoiny między płytkami lub kafelkami. 2.       Włóż kliny do wszystkich klipsów. 3.       Za pomocą szczypiec poziomujących przeciągnij pierwszy klin do klipsa, aż płytki zostaną wypoziomowane. 4.       Przykręć śrubę mocującą na szczypcach zgodnie z pierwszym klinem, aby przyciągnąć resztę płytek lub kafelków z taką samą siłą. 5.       Dokręć pozostałe kliny. 6.       Po związaniu kleju (zwykle po 24 godzinach) usuń zaciski, uderzając gumowym młotkiem z boku w kierunku połączenia. Uwaga: Kliny mogą być użyte ponownie. Uwaga: Połączenie musi być czyste, aby możliwe było prawidłowe usunięcie klipsów za pomocą młotka. Zawartość opakowania: 500 klipsów poziomujących 3 mm. Parametry techniczne: ·         grubość: 3 mm ·         szerokość: 36 mm ·         wysokość: 40 mm ·         materiał: tworzywo sztuczne ·         do grubości płytek i kafelków: 4 - 15 mm
0,0 0
90

Sixtol Zestaw zacisków poziomujących LEVEL SYSTEM T-HOLD 3 mm, 500 szt.

Nowość
Sixtol Zestaw zacisków poziomujących LEVEL SYSTEM T-HOLD 3 mm, 500 szt. Sixtol Zestaw zacisków poziomujących LEVEL SYSTEM T-HOLD 3 mm, 500 szt. Sixtol Zestaw zacisków poziomujących LEVEL SYSTEM T-HOLD 3 mm, 500 szt. Sixtol Zestaw zacisków poziomujących LEVEL SYSTEM T-HOLD 3 mm, 500 szt.

Sixtol Zestaw zacisków poziomujących LEVEL SYSTEM T-HOLD 3 mm, 500 szt.

89,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 89,99 zł
Dostępność: W magazynie
Klient otrzyma: poniedziałek 04. 03. 2024
Uzyskasz 46 Przyjemniaczków

OpisZestaw wysokiej jakości klipsów poziomujących LEVEL SYSTEM T-HOLD do poziomowania płytek. Klipsy te są używane w połączeniu z klinami poziomującymi i szczypcami podczas układania płytek w celu wypoziomowania - włóż klipsy do spoin zgodnie z szerokością spoiny, włóż klin do klipsa i użyj specjalnych szczypiec poziomujących, aby wypoziomować płytki. Po związaniu kleju pod płytkami, użyj gumowego młotka do wybicia klipsów, uszczelnij połączenia i gotowe. Kliny, szczypce i młotek nie wchodzą w skład zestawu i należy je dokupić w razie potrzeby.

Główne zalety:

·         łatwe, szybkie i precyzyjne układanie płytek

·         usuwa nierówności wysokości między płytkami, tzw. lippage

·         nadaje się do płytek ze wszystkich materiałów i o różnych kształtach

Zastosowanie:

1.       Podczas montażu włóż klipsy o żądanej szerokości fugi w spoiny między płytkami lub kafelkami.

2.       Włóż kliny do wszystkich klipsów.

3.       Za pomocą szczypiec poziomujących przeciągnij pierwszy klin do klipsa, aż płytki zostaną wypoziomowane.

4.       Przykręć śrubę mocującą na szczypcach zgodnie z pierwszym klinem, aby przyciągnąć resztę płytek lub kafelków z taką samą siłą.

5.       Dokręć pozostałe kliny.

6.       Po związaniu kleju (zwykle po 24 godzinach) usuń zaciski, uderzając gumowym młotkiem z boku w kierunku połączenia.

Uwaga: Kliny mogą być użyte ponownie.

Uwaga: Połączenie musi być czyste, aby możliwe było prawidłowe usunięcie klipsów za pomocą młotka.

Zawartość opakowania: 500 klipsów poziomujących 3 mm.

Parametry techniczne:

·         grubość: 3 mm

·         szerokość: 36 mm

·         wysokość: 40 mm

·         materiał: tworzywo sztuczne

·         do grubości płytek i kafelków: 4 - 15 mm

Specyfikacje

Ilość sztuk w zestawie: 500 szt.
Kolor: biały

Numer katalogowy:

 704249
Udostępnij
sixtol

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.