Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Sencor SOC 3311BK Szczoteczka do zębów, czarny Sencor SOC 3311BK Szczoteczka do zębów, czarny
 Ta szczoteczka bateriowa potrafi usunąć więcej płytki nazębnej kilka razy lepiej niż szczoteczki ręczne. Dba o zdrowie Twoich dziąseł dzięki specjalnie dobranym wibracjom. Posiada 5 zapisanych programów do czyszczenia i regeneracji. Model posiada ponadto sterylizator US, który usunie ze szczoteczki bakterie i wirusy, co zapewni jeszcze wyższą jakość pielęgnacji zębów. Proces ten przebiega w stacji ładującej i etui. Czyszczenie zostało podzielone na 4 bloki za pomocą inteligentnego timera wykorzystującego technologię Quadpacer. Model ten umożliwia ustawienie do 10 trybów prędkości i twardości. Prędkość wynosi do 48 000 ruchów na minutę   Stan baterii monitorowany jest przez diodę LED, model charakteryzuje się wyjątkowo niskim poborem mocy. Bateria wystarcza na 45 dni przy codziennym użytkowaniu. Maksymalny czas dziennego użytkowania wynosi 45 minut. Ergonomicznie wyprofilowana rękojeść zapewnia przyjemną obsługę. Klasa ochrony IPX7 zapewnia, że nawet po zanurzeniu bezpośrednio w wodzie, szczoteczka będzie działała. Cichą pracę zapewnia magnetyczna technologia dźwiękochłonna.   Stacja ładująca jest kompatybilna ma całym świecie (100-240 V) i może być jednocześnie używana jako podstawka. W komplecie znajdują się 2 podstawowe głowice wymienne, stacja ładująca i etui ze złączem USB na korpus szczoteczki wraz z dwiema głowicami czyszczącymi lub jedną głowicą i pastą do zębów.
5,0 1
364

Sencor SOC 3311BK Szczoteczka do zębów, czarny

Sencor SOC 3311BK Szczoteczka do zębów, czarny

Dostępność: Wyprzedano

OpisTa szczoteczka bateriowa potrafi usunąć więcej płytki nazębnej kilka razy lepiej niż szczoteczki ręczne. Dba o zdrowie Twoich dziąseł dzięki specjalnie dobranym wibracjom. Posiada 5 zapisanych programów do czyszczenia i regeneracji. Model posiada ponadto sterylizator US, który usunie ze szczoteczki bakterie i wirusy, co zapewni jeszcze wyższą jakość pielęgnacji zębów. Proces ten przebiega w stacji ładującej i etui. Czyszczenie zostało podzielone na 4 bloki za pomocą inteligentnego timera wykorzystującego technologię Quadpacer. Model ten umożliwia ustawienie do 10 trybów prędkości i twardości. Prędkość wynosi do 48 000 ruchów na minutę
 
Stan baterii monitorowany jest przez diodę LED, model charakteryzuje się wyjątkowo niskim poborem mocy. Bateria wystarcza na 45 dni przy codziennym użytkowaniu. Maksymalny czas dziennego użytkowania wynosi 45 minut. Ergonomicznie wyprofilowana rękojeść zapewnia przyjemną obsługę. Klasa ochrony IPX7 zapewnia, że nawet po zanurzeniu bezpośrednio w wodzie, szczoteczka będzie działała. Cichą pracę zapewnia magnetyczna technologia dźwiękochłonna.
 
Stacja ładująca jest kompatybilna ma całym świecie (100-240 V) i może być jednocześnie używana jako podstawka. W komplecie znajdują się 2 podstawowe głowice wymienne, stacja ładująca i etui ze złączem USB na korpus szczoteczki wraz z dwiema głowicami czyszczącymi lub jedną głowicą i pastą do zębów.

Specyfikacje

Kolor: czarny
Poziom hałasu: 65 dB

Numer katalogowy:

 681138
Udostępnij
sencor

Ocena

5,0 (1 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć