Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Tescoma Stojak na ręczniki papierowe PRESIDENT Tescoma Stojak na ręczniki papierowe PRESIDENT
Znakomity do stylowego przechowywania rolek ręczników papierowych. Wykonany ze stali nierdzewnej o wysokiej jakości i wytrzymałego tworzywa sztucznego. Ze sprężyną przytrzymującą luźny koniec ręcznika. W razie konieczności przetrzeć wilgotną ściereczką i wytrzeć do sucha, nie myć w zmywarce do naczyń. Gwarancja 5-letnia. Opakowanie nie zawiera ręczników papierowych.
4,5 6
141

Tescoma Stojak na ręczniki papierowe PRESIDENT

Tescoma Stojak na ręczniki papierowe PRESIDENT

6 ocena
140,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 140,99 zł
Dostępność: W magazynie
Klient otrzyma: poniedziałek 11. 03. 2024
Uzyskasz 62 Przyjemniaczków

OpisZnakomity do stylowego przechowywania rolek ręczników papierowych. Wykonany ze stali nierdzewnej o wysokiej jakości i wytrzymałego tworzywa sztucznego. Ze sprężyną przytrzymującą luźny koniec ręcznika. W razie konieczności przetrzeć wilgotną ściereczką i wytrzeć do sucha, nie myć w zmywarce do naczyń. Gwarancja 5-letnia. Opakowanie nie zawiera ręczników papierowych.

Specyfikacje

Kolor: srebrny
Materiał: nierdzewny
Wysokość: 19 cm

Numer katalogowy:

 115332
Udostępnij
tescoma

Ocena

4,5 (6 ocena)
100 % klientów poleca
1 opinię

Pytania

Ten produkt ma 1 pytanie

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.