W celu jak najbardziej komfortowego zakupu u nas, wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług, użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie. Wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług, użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie. Rozumiem

Menu
Orion Frytownica 3,7 l, nierdzewny Orion Frytownica 3,7 l, nierdzewny
 Frytownica umożliwia przyrządzenie smacznych frytek, kotletów i innych smażonych potraw. Duża zaletą jest wykorzystanie garnka również do codziennego gotowania czy przyrządzania pokarmów na parze. Frytownica posiada także kosz i szklaną pokrywkę. Praktyczny jest smukły kształt garnka, która oszczędza zużycie oleju. Garnek jest odpowiedni do smażenia, gotowania na parze, gotowania bez tłuszczu, bez straty witamin i minerałów zawartych w żywności. Wewnętrzna i zewnętrzna powierzchnia jest polerowana, dzięki czemu zapobiega osadzaniu się zabrudzeń i zapewnia łatwe utrzymanie. Dno wielowarstwowe gwarantuje szybkie i ekonomiczne gotowanie. Frytownica jest wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10. Zgromadzona energia przekazuje ciepło dalej do garnka – wskazane jest wcześniejsze wyłączenie źródła ciepła. Możliwość używania na wszystkich urządzeń i w piekarniku.
0,0 0
130

Orion Frytownica 3,7 l, nierdzewny

Nowość

Orion Frytownica 3,7 l, nierdzewny

129,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie 4 sztuki
Klient otrzyma: wtorek 20. 11. 2018  
Uzyskasz 58 Przyjemniaczków

OpisFrytownica umożliwia przyrządzenie smacznych frytek, kotletów i innych smażonych potraw. Duża zaletą jest wykorzystanie garnka również do codziennego gotowania czy przyrządzania pokarmów na parze. Frytownica posiada także kosz i szklaną pokrywkę. Praktyczny jest smukły kształt garnka, która oszczędza zużycie oleju.

Garnek jest odpowiedni do smażenia, gotowania na parze, gotowania bez tłuszczu, bez straty witamin i minerałów zawartych w żywności. Wewnętrzna i zewnętrzna powierzchnia jest polerowana, dzięki czemu zapobiega osadzaniu się zabrudzeń i zapewnia łatwe utrzymanie. Dno wielowarstwowe gwarantuje szybkie i ekonomiczne gotowanie.

Frytownica jest wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10. Zgromadzona energia przekazuje ciepło dalej do garnka – wskazane jest wcześniejsze wyłączenie źródła ciepła. Możliwość używania na wszystkich urządzeń i w piekarniku.

Elektryczność: tak
Gaz: tak
Indukcja: tak
Materiał: nierdzewny
Objętość: 3,7 l
Ogrzewanie w piekarniku: tak
Szkło ceramiczne: tak
Średnica: 18 cm
Wysokość: 15 cm
Zmywarka: tak
 109178
Udostępnij
orion

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć