Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Orava EB-150 A Podkładowy koc grzewczy Orava EB-150 A Podkładowy koc grzewczy
Elektryczny koc grzewczy Orava EB-150 A jest wykonany z miękkiej, przyjemnej w dotyku wełny syntetycznej, w którą można się wygodnie wtulić po powrocie z mroźnego pleneru. Generuje ciepło, które pobudza krążenie krwi i zapewnia ciepłe chwile relaksu po stresującym dniu.Ogrzewa całe ciało, gdy chcesz się zrelaksować podczas oglądania telewizji, czytania książki lub snu. Temperatura koca jest regulowana przez specjalny obwód bezpieczeństwa, w tym ochronę przed przegrzaniem, dzięki czemu można spać na kocu przez dłuższy czas bez obawy o dyskomfort termiczny.Do wyboru są 3 poziomy ogrzewania, od 25 do 45°C. Wystarczy wybrać jeden z trybów ogrzewania, położyć się na kocu i przykryć odpowiednią kołdrą lub kocem, aby wyeliminować straty ciepła i nie ogrzewać całego pomieszczenia zamiast ogrzewania ciała.Poduszka grzewcza charakteryzuje się niskim zużyciem energii (60 W) dzięki niskiej mocy, więc nie musisz się martwić, że chwile relaksu w cieple będą Cię kosztować zbyt wiele. Nawet jeśli dobrze się spocisz na kocu, nie musisz się martwić, że relaks na kocu przestanie ładnie pachnieć po pewnym czasie - może być nadal czysty i pachnący po częstym użyciu. W rzeczywistości można go bezpiecznie prać w pralce automatycznej po odłączeniu sterowania.Orava EB-150 A w kolorze białym to koc bazowy, na którym można się położyć w celu ogrzewania od dołu. Nie jest przeznaczony do przykrycia lub owinięcia.Przed użyciem zapoznaj się z naszymi radami i zaleceniami zawartymi w instrukcji obsługi produktu.
0,0 0
180

Orava EB-150 A Podkładowy koc grzewczy

Nowość
Orava EB-150 A Podkładowy koc grzewczy Orava EB-150 A Podkładowy koc grzewczy Orava EB-150 A Podkładowy koc grzewczy Orava EB-150 A Podkładowy koc grzewczy Orava EB-150 A Podkładowy koc grzewczy

Orava EB-150 A Podkładowy koc grzewczy

179,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 179,99 zł
Dostępność: W magazynie 1 szt.
Klient otrzyma: wtorek 27. 02. 2024
Uzyskasz 81 Przyjemniaczków

OpisElektryczny koc grzewczy Orava EB-150 A jest wykonany z miękkiej, przyjemnej w dotyku wełny syntetycznej, w którą można się wygodnie wtulić po powrocie z mroźnego pleneru. Generuje ciepło, które pobudza krążenie krwi i zapewnia ciepłe chwile relaksu po stresującym dniu.
 
Ogrzewa całe ciało, gdy chcesz się zrelaksować podczas oglądania telewizji, czytania książki lub snu. Temperatura koca jest regulowana przez specjalny obwód bezpieczeństwa, w tym ochronę przed przegrzaniem, dzięki czemu można spać na kocu przez dłuższy czas bez obawy o dyskomfort termiczny.
 
Do wyboru są 3 poziomy ogrzewania, od 25 do 45°C. Wystarczy wybrać jeden z trybów ogrzewania, położyć się na kocu i przykryć odpowiednią kołdrą lub kocem, aby wyeliminować straty ciepła i nie ogrzewać całego pomieszczenia zamiast ogrzewania ciała.
 
Poduszka grzewcza charakteryzuje się niskim zużyciem energii (60 W) dzięki niskiej mocy, więc nie musisz się martwić, że chwile relaksu w cieple będą Cię kosztować zbyt wiele. Nawet jeśli dobrze się spocisz na kocu, nie musisz się martwić, że relaks na kocu przestanie ładnie pachnieć po pewnym czasie - może być nadal czysty i pachnący po częstym użyciu. W rzeczywistości można go bezpiecznie prać w pralce automatycznej po odłączeniu sterowania.
 
Orava EB-150 A w kolorze białym to koc bazowy, na którym można się położyć w celu ogrzewania od dołu. Nie jest przeznaczony do przykrycia lub owinięcia.
 
Przed użyciem zapoznaj się z naszymi radami i zaleceniami zawartymi w instrukcji obsługi produktu.

Specyfikacje

Długość: 150 cm
Kolor: biały
Pobór mocy: 60 W
Rozmiary: 150 x 80 cm
Suszarka: nie
Szerokość: 80 cm
Waga: 0,95 kg
Zalecane pranie: 30 °C

Numer katalogowy:

 806562

Dołączone pliki:

EB-150A_PL.pdf

Udostępnij
orava

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.