Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

OPINEL Skrobaczka dla dzieci Le Petit Chef OPINEL Skrobaczka dla dzieci Le Petit Chef
  Wysokiej jakości francuskie noże Opinel, produkowane w tradycyjny sposób w Chambéry w Alpach Sabaudzkich, charakteryzują się doskonałą jakością wykonania. Ostrzewykonano wysokiej jakości szwedzkiej stali nierdzewnejSandvik, która słynie z trwałości i długotrwałej ostrości. Rączkazostała wykonana z jednego kawałka drewna bukowegow kolorze naturalnym, jest lakierowana w celu zwiększenia jej wytrzymałości. Ostrze mocowane jest do rękojeści za pomocą solidnych nitów. Kolekcja Petit Chef jest idealna do nauczenia dzieci bezpiecznego gotowania oraz prawidłowego posługiwania się nożami i skrobaczkami. Ergonomiczny czerwony pierścień pomaga w nauce prawidłowego trzymania i ułożenia palców oraz zwiększa bezpieczeństwo podczas ich używania.  Zaleca się mycie ręczne.
0,0 0
67

OPINEL Skrobaczka dla dzieci Le Petit Chef

OPINEL Skrobaczka dla dzieci Le Petit Chef

Dostępność: Wyprzedano

Opis

Wysokiej jakości francuskie noże Opinel, produkowane w tradycyjny sposób w Chambéry w Alpach Sabaudzkich, charakteryzują się doskonałą jakością wykonania. Ostrzewykonano wysokiej jakości szwedzkiej stali nierdzewnejSandvik, która słynie z trwałości i długotrwałej ostrości. Rączkazostała wykonana z jednego kawałka drewna bukowegow kolorze naturalnym, jest lakierowana w celu zwiększenia jej wytrzymałości. Ostrze mocowane jest do rękojeści za pomocą solidnych nitów.
Kolekcja Petit Chef jest idealna do nauczenia dzieci bezpiecznego gotowania oraz prawidłowego posługiwania się nożami i skrobaczkami. Ergonomiczny czerwony pierścień pomaga w nauce prawidłowego trzymania i ułożenia palców oraz zwiększa bezpieczeństwo podczas ich używania. 
Zaleca się mycie ręczne.

Specyfikacje

Długość: 12,8 cm
Kolor: czerwony
Materiał: drewno + metal
Szerokość: 5,7 cm
Wysokość: 2,2 cm
Zmywarka: nie

Numer katalogowy:

 121005
Udostępnij

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć